Seyir defteri

Sifayildizi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
620
1.805
38
Uzun zamandır mutsuz olduğum yönlerimi düzeltmek/ törpülemek istiyorum. Sürekli erteliyorum bugün buraya konu açmak aklıma geldi.
Konu başlığını seyir defteri koydum insanoğlu tekamül/yolculuk/seyirde degilmidir??
Öyleyse kendim de rahatsız olduğum yönleri mi düzeltmek niyeti ile açtığım bu güncenin adı neden seyir defteri olmasın diye düşündüm......

Şimdi çıkıyorum.

4 yıl sonra devam......

Hayatım da maddi manevi anlamda düzen oturtmak istiyorum ama bilenler bilir bu konular öyle bir çırpıda olmuyor bu sebeple ara ara kk.ya giriyorum ama bakıyorum sayfalarda insanlar birbirini tanıyor sohbet ediyor ben biraz yabani kaldım. Belli bir sayfaya tunamama nedenim de bu zaten. Ben de butayı kullanmaya karar verdim.

Son düzenleme:
Günaydın
Ay unutmusum eşlik etmek isteyenler buyursun.

Güya bugün erken kalkmak için akşam 22.30 gibi yattım ama gece dörtte uyandım uyku tutmadı galiba beşi geçmişti yattığımda az önce uyandım ya😪

Deveye boynun eğri demişler nerem doğru ki demiş benim ki o hesap öyle bir çocukluk yaşadın ki hatta bu yaşa kadar ki yaşadıklarınla neyi nasıl düzelteceksin be kızım

Deveye boynun eğri demişler nerem doğru ki demiş benim ki o hesap öyle bir çocukluk yaşadın ki hatta bu yaşa kadar ki yaşadıklarınla neyi nasıl düzelteceksin be kızım
Bazı şeyler yaşanması gerekiyormuş ki yaşanmış. sen heybene alman gerekeni al bundan sonraki hayatına bak. Geçenlerde yazı gelmişti önüme ya kurban rolünde olmaya devam edip sızlanarak devam edeceksin, ya göz yaşlarını silip kalan ömrünü güzelleştireceksin. Benim dilimde de sezen aksunun farkındayım şarkısı var son aylarda. Bu kızı yeniden büyütmeliyim farkındayım farkındayım 🥰

Bazı şeyler yaşanması gerekiyormuş ki yaşanmış. sen heybene alman gerekeni al bundan sonraki hayatına bak. Geçenlerde yazı gelmişti önüme ya kurban rolünde olmaya devam edip sızlanarak devam edeceksin, ya göz yaşlarını silip kalan ömrünü güzelleştireceksin. Benim dilimde de sezen aksunun farkındayım şarkısı var son aylarda. Bu kızı yeniden büyütmeliyim farkındayım farkındayım 🥰
Bu farkındalığa geleli epey oldu ama sizde biliyor olmalısınız düşündüklerini hayata geçirmek o kadar kolay olmuyor, enerjim düşüncede ki yıllardır % 95 enerjim düşük bi karamsarlık çöküyor. Örnegin şimdiye kadar kendi adimla sosyal medya hesabı bile acmadim öyle bir aile, cevrede yasıyorum. Az önce birden bire bir kaç gün için de kendi adımla hesap açmaya karar verdim.
Ben de daha iki gün önce kendime sifirdan bir ben inşa etmem gerektiğini ( bir kez daha) söyledim. Sezenin şarkılarını severim hiç bir sözü boşuna değil 😊
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bugün benim için milat niteliğinde. Hayatta yeni farkındalıklarla yeni bir sayfa açtığım için buraya da geldim. Hadi bakalım yeniden bismillah☺️

Bugün pazara ağlayarak gittim pazardan döndüm yine ağladım ama şu an iyiyim İnşallah daha iyi olacağım.
Pazardan da belli markaların defolu olduğu için veya sezon sonu olduğu için pazara düşen parçalarından aldım umarım yakında mağazasına gidip almakta nasip olur artık isteğim maddi durumumu iyileştirmek bu sebeple konuşşmalarıma ve düşüncelerime dikkat etmeye karar verdim.

X