sevgilinizin sizde en beğendiği parfümünüz ?

Belkide yazın farklı kışın farklı kokuları seviyordur yada duygu durumuna göre o kokulardan etkilenmek değil kokuları kendi yönlendirmek istiyordur :KK64:
Öyle de olabilir belkide mesela uzun süreler lacoste kullandım her sıktığımda mutlaka ama ne sıktın sen böyle hmm diye tepki verirdi bu kokuya hiç olumsuz bi yorum dahi yapmadı. Birde wishi ben nışanlıyken kullanmıştım yani hiç olumlu bi yorumu olmadı ki bende yorum bile yapmayınca beğenmedi diye düşünüp bidaha almamıştım bitince.. şimdi bana o kokuyu hatırlayıpta söylemesi çok garip geldi şaşırdım açıkçası beklemiyodum yada ilk oan beğeniyor sonra devamlı kullanınca koku oturunca yakıştırmıyor mu acaba 🤔 çevremden çok övgü alıyorum 212 sexy için ama onun böyle söylemesi çok şaşırttı beni.

Hugo boss intense adı bargellonum 122 nolu parfümü :)
Açık parfüm almış bana gecenlerde bargellonun 122 numarası ama markasını bilmiyorum henüz bulamadım sorucam ilk firsatta parfumeriye.Normalde davidoff cool walter seviyordu ama bu kokuya daha büyük bir ilgisi varmış bende bayıldım yalan yok :)

bargello da çalışan bi arkadasıma söyledim kodunu guzel parfum dedi.
bugun bana hediye yollamış :) evet bende begendım gayet hoş kokusu

Öyle de olabilir belkide mesela uzun süreler lacoste kullandım her sıktığımda mutlaka ama ne sıktın sen böyle hmm diye tepki verirdi bu kokuya hiç olumsuz bi yorum dahi yapmadı. Birde wishi ben nışanlıyken kullanmıştım yani hiç olumlu bi yorumu olmadı ki bende yorum bile yapmayınca beğenmedi diye düşünüp bidaha almamıştım bitince.. şimdi bana o kokuyu hatırlayıpta söylemesi çok garip geldi şaşırdım açıkçası beklemiyodum yada ilk oan beğeniyor sonra devamlı kullanınca koku oturunca yakıştırmıyor mu acaba 🤔 çevremden çok övgü alıyorum 212 sexy için ama onun böyle söylemesi çok şaşırttı beni.
212 harika bir kokudur kış için bende şaşırdım normalde erkeklerin beğendiğini düşünüyorum

212 harika bir kokudur kış için bende şaşırdım normalde erkeklerin beğendiğini düşünüyorum
Bende anlam veremiyorum ki sevdiğini sanıyordum hipnozuda çok severim mesela bana 212 sexy hipnozdan daha iyi ona bakarsan demişti hipnoza kıyasla daha iyiymiş ona göre yoksa 212 sexy de iyi bi koku değilmiş.. ben fazla sıkıyorum heralde bıktırıyorum kokudan adamı galiba :-)

Coach floral ve victoria secret love 🤩 Coach daha sakin bir koku. Kaldikca koku oturuyor ve sakinlesiyor. Asik olduk esim de ben de..

evet kızlar sevgilinizin sizde en beğendiği parfümünüz hangisi ?

bir de chloe roses de chloe parfümünü deneyen var mı ? kalıcığı nasıl saf gül gibi mi kokuyor? chloe love da ki gül ve pudra bana çok yoğun geliyo mesela ama chloe signature sakin ve güzel bi parfüm. kıyaslayabilecek birileri varsa çok sevinirim :))
Harem❤💙 parfumun adı daha sen mekana girmeden kokun gidiyor. Tek fıs yetiyor. Tam sonbahar kış parfümü 😃denemeni tavsiye ederim. Eşim çok beğeniyor hatta bazen kızıyor diyebilirim afrodizyak etkisi var. Ben çok tatlı kokuları pek sevemiyorum sanki şerbetin içine düşmüşüm hee yerim yapış yapış olmus gibi bir his veriyor. Bence son derece denenmesi gereken parfüm.🥰

Harem❤💙 parfumun adı daha sen mekana girmeden kokun gidiyor. Tek fıs yetiyor. Tam sonbahar kış parfümü 😃denemeni tavsiye ederim. Eşim çok beğeniyor hatta bazen kızıyor diyebilirim afrodizyak etkisi var. Ben çok tatlı kokuları pek sevemiyorum sanki şerbetin içine düşmüşüm hee yerim yapış yapış olmus gibi bir his veriyor. Bence son derece denenmesi gereken parfüm.🥰
Şişesi kırmızımı acaba?

Nette satışı var benim bitti bu ay alacagim
Evet internette satışı var gördüm :) ben hani satılan biyer varsa eğer kokusuna bakıp öyle alıyım diyodum.. çokda pahalı değil gerçi aslında alınabilir..

X