Anket Sevgiliniz / eşiniz sürekli telefonda/bilgisayarda oyun oynarsa ne yapardınız ?

Sevgiliniz / eşiniz sürekli telefonda/bilgisayarda oyun oynuyor mu ?

• Ankete Katılan
    555
Ara ara tartışmalar oluyor pubçi yüzünden görmemezlikten geldikçe daha da artıyor oyun oynama saati çıldırıyoruuuum 😒

Ara ara tartışmalar oluyor pubçi yüzünden görmemezlikten geldikçe daha da artıyor oyun oynama saati çıldırıyoruuuum 😒

50 yasinda adam oyun mu oynar? Yaw bakin bayram geliyor desekki kendi kurbaninizi kesin beceremezler..ammaa oturduklari yerdende kadinlara bik bik bik😂

Ha arada bir olur olmalida ama ergen gibi tum gun oyun oynamak nedir

"Evet ve sinir oluyorum" secenegi idi. Benimle ilgilenmiyor diye kizardim. 5. yilda alıştım :S
Şimdi "evet ve umursamiyorum" diyorum.
Merak edip inceliyorum ne oynuyorsun diye, anlatiyor. Garibime gidiyorsa "adam sen de..." deyip gülüp geciyorum, ilgimi ceken bi oyunsa "şu ne bu napiyo" vb. soruyorum.
Aman hıhh! Ne halin varsa gor. :)

Yaptigi baska bisey yok zaten ve bu durum artik umrumda bile degil onu yok sayiyorum!

Teledon baginlisi evet ama oyun degil. O yuzden umrumda degil. Facebook ve haber sitelerinde gezer. Ya da sacma sapan arkadas gruplariyla wp tan nsjlasir bende ayni oldugum ickn hic takmiyorum.

Bizimki arada oynuyor ve bağımlılık derecesinde takıntı yapıyor. Bir müddet sonra da bırakıyor. Ama bizi sinirden öldürüyor

pub g değilde başka oyun oynuyor eşim baloncuklu falan
bir şey demiyorum :KK70:

X