Sevgilimi aldattım

mervehanimmmmmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
3
-2
23
Öncelikle nerden basliycagimi bilemiyorum dün sevgilimle alkol alıyorduk evde ve erkek arkadaşıni çağırdı bize . Ben çağırma baş başa içiyoruz dedim dinlemedi çağırdı neyse sonra erkek arkadaşım sızdı yatağa gitti yattı. Biz kaldık. ama kafam cidden çok güzeldi nasıl oldu bilmiyorum öpüştük , biliyorum şuan bana çok şeyler yazicaksiniz ama inanın nasıl oldu olay hatırlamıyorum bile . Şuan aşırı vicdan azabı çekiyorum napmam lazım lütfen bana bı yol gösterin

Öncelikle nerden basliycagimi bilemiyorum dün sevgilimle alkol alıyorduk evde ve erkek arkadaşıni çağırdı bize . Ben çağırma baş başa içiyoruz dedim dinlemedi çağırdı neyse sonra erkek arkadaşım sızdı yatağa gitti yattı. Biz kaldık. ama kafam cidden çok güzeldi nasıl oldu bilmiyorum öpüştük , biliyorum şuan bana çok şeyler yazicaksiniz ama inanın nasıl oldu olay hatırlamıyorum bile . Şuan aşırı vicdan azabı çekiyorum napmam lazım lütfen bana bı yol gösterin
Yerinde olsaydım sen arkadaşınla takıl biz başka zaman baş başa oturalım der çıkar giderdim hiç bu tarz aksiyonlara gerek yok

Erkek arkadaşınızın kendinizden geçecek, sızacak kadar içeceğiniz ortama başka bir erkek çağırması, sizin kafanız güzel olup öpüşmenizden daha anormal 😐

Beraber yaşıyoruz cnm biliyorum çok yanlış ama aşırı pişmanım
Beraber yaşıyorsunuz da hiç mi arkadaşın yoktu ben x lere geçiyorum arkadaşın gidince haberleşiriz gelirim deseydin sevgiline , bilmiyorum birlikte oturup sohbet muhabbet etseniz neyse de siz istemediğiniz halde ısrarla çağırması +alkol olması bana pek doğru gelmedi ..

Bende öyle düşünüyorum aslında şuan o adam bana yazıyor ne vicdan azabı çekiyorsun bizi baş başa bırakıp uyudu diyor

Ayy midem bulandı seni manipüle ediyorlar işte sen neden içiyorsun 2 erkekle şişede durduğu gibi mi duruyor, hepsini çıkar hayatından. Kısaca geniş demiş ama kendi de başka birinin sevgilisi ile senin miden çok mu dar deseydin. Aynı tezeğin tonları..

böyle şuur kaybı yaşıyorsanız neden içiyorsunuz hayır bir de ne erkekler var eşini sevgilisini başka erkeklerle paylaşan bunu fantezi haline getiren allah korusun videoya bile çekmiş olabilir. acilen kendine gel o evden ayrıldı

Ayril

X