Sevgilim deniz astsubayı aklımda bazı sorular var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

prettyday

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
59
-33
Merhabalar. Erkek arkadaşım yaklaşık 5 aydır gemide görev yapmakta. Ayrı şehirlerdeyiz ama seyir olmadığı zamanlar rahat görüşebiliyoruz. Yalnız uzun seyirlerde irtibatımız olmuyor. Haliyle benim de aklıma birkaç şüphe düşmeye başladı. İleride bir gelecek kurarsak tek kalmaya alışabilir miyim? İlk sevgilim ve onu çok seviyorum. Genel olarak zaten stresli, biraz fazla düşünen hassas biriyim. Kendimi törpülemeye çalışıyorum sizce bu mümkün mü, asker eşlerine sesleniyorum yardımcı olabilir misiniz :)
Not:aslında sorunum şu, uzun süre konuşamayınca ilgi alaka eksikliği oluyor ve özlüyorum o yüzden de tepki gösteriyorum yalnız ben mi böyleyim acaba merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim...

Ben denizci olmasını istemezdim sanırım. Çocuğunuzu bile tek büyütme ihtimaliniz var

Neye tepki gösteriyorsunuz? Adamın mesleği bu ve sevgili olduğunuzda da bunu bilerek başlamışsınız. Ne yapsın?

Asker eşi olunca sizi tanıyor, biliyor, neye alışıp alışamayacağınız kendilerine malum oluyor sizde haklısınız :KK14: birazdan gelip asker eşi olmanın zorluklarından bahsettiklerinde umarım uygulayabilirsiniz dediklerini.

Asker eşi olunca sizi tanıyor, biliyor, neye alışıp alışamayacağınız kendilerine malum oluyor sizde haklısınız :KK14: birazdan gelip asker eşi olmanın zorluklarından bahsettiklerinde umarım uygulayabilirsiniz dediklerini.
Hemen hemen herkesin sorunu ortak oluyor hanımefendi :) Uygulayıp uygulamayacağım ya da verdiğim tepki yalnızca beni ilgilendirir. Soru benim sorum ve size saçma geldiyse şimdi yanıtlamayı durdurup sakince buradan uzaklaşabilirsiniz iyi günler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X