Sertuğ Sinan Ege'ye ameliyat olanlar??

Evet ameliyat olmuş birisi varsa yazarsa çok iyi olur bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum çok doktor var ve kararsızım

Kesinlikle çok doktor var ve insan kime güveneceğini bilmiyor. Olan arkadaşlar fikirlerini yazarsa seviniriz :))
Açıkçası araştırmaktan kafayı yicem 2 yıldır tam anlamıyla araştırıyorum. Şaban Çelebi, Erkan soylu, sertuğ Sinan ege, oğuz Kaan önder, volkan kahya bunlar arasında kararsızım ameliyat olan birileri varsa yazarsa çok sevinirim 🙏

Açıkçası araştırmaktan kafayı yicem 2 yıldır tam anlamıyla araştırıyorum. Şaban Çelebi, Erkan soylu, sertuğ Sinan ege, oğuz Kaan önder, volkan kahya bunlar arasında kararsızım ameliyat olan birileri varsa yazarsa çok sevinirim 🙏
merhaba karar verdiniz mi Ben de Şaban Çelebi yi çok araştırıyorum ancak görüşmeye gidemedim henüz

merhaba karar verdiniz mi Ben de Şaban Çelebi yi çok araştırıyorum ancak görüşmeye gidemedim henüz
İnstagramdan birçok hastası ile konuştum hepsi memnun Şaban hocadan ben görüşmeye gittim benim burun ucum yamuk ve büyük kaldı ilk ameliyattan yamuklupu düzeltemem dedi bana siz de bir görüşün herşeyi açıkça söylüyor

revizyon hastalarıyla görüştünüz değil mi? çok teşekkür ediyorum cevap için ben de benzer durumdayım sırtta sorun yok ancak burun ucum büyük ve sağa kaymış vaziyette

X