Selülit Selülit çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.297
5
malzemeler`;papatya,rezene,anason,sinameki,biberiye,funda yaprağı,kuşburnu
nasıl yapılır?
malzemelerin hepsinden eşit miktarda karıştırılıp,bir kavanoza koyulur.
her sabah bu karışımdan bir tutam alınarak yarım litre suda kaynatılır.
daha sonra süzülerek içilir...
nelere faydalıdır;
bu çay her gün düzenli olarak bir su bardağı içildiği takdirde,iki hafta içinde selülitlerde gözle görülür bir azalma olur.çayla birlikte bir ananas yenildiğinde ananasın yağ yakıcı özelliğinden dolayıselülitlerdeki yok olma hızlanır...
hergün tok karnına 1 bardak içilir.bir aylık kür şeklinde uygulanabilir...
selülitleri azaltmanın yanında papatya;yumuşatıcıdır...rezene;ağrıya sancıya iyi gelir...anason;mide gazını alır...sinameki;bağırsakları çalıştırır...biberiye;vücuttaki yağları yakar...funda yaprağı;vücuttaki suyu atar...kuşburnu;kanı sulandırır...

Kızlar alternatif tıpa girmiyo benim diyeceğim ama size müthiş faydalı bişey söylemek istiyorum.Selülitler için benim yaptığım şey şu:
Duşta selülütli bölgeyi ellerimle iyice ovalıyorum, ısıtıyorum bir nevi, birazda banyo lifiyle yapıyorum, kan dolaşımı hızlandırır bu hareketler.zaten bölgenin ısındığını hissediyosunuz.Ben hep ısıp eriyecek diye pozitif düşünürüm yaparken.
sonra havluyla kurulanmadan vücut ıslakken bebe yağı sürün ve elinizle iyice masaj yapın aynı yukarda yaptığınız gibi.
Bunu 2 hafta banyodan veya duştan sonra uygulayın ve kesilikle ne kadar hoş bir teniniz olmaya başlayacak inanamayacaksınız.
Ama yaptıktan sonra görüşlerinizi bekliyorum.Umarım sizdede faydalı olur arkadaşlar..
:kahve:a.s.:1hug:

X