Sedasyonlu hsg filmi

gulluu2308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
7
1
24
Arkadaslar merhaba yaklasik 2 yildir evliyim dahs once dusuk yaptım kimyasal gebelik gecirdim ama 7-8 aydir gebe kalamiyorum doktorum rahim filmi cektirmemi istedi. Sedasyonlu rahim filmi çektirenleriniz var mi ? Birde ozel hastane ucretleri cok uçuk fiyatlar 10.750 tl dediler bu islem icin bana bilgisi olanlardan yorum bekliyorum

Arkadaslar merhaba yaklasik 2 yildir evliyim dahs once dusuk yaptım kimyasal gebelik gecirdim ama 7-8 aydir gebe kalamiyorum doktorum rahim filmi cektirmemi istedi. Sedasyonlu rahim filmi çektirenleriniz var mi ? Birde ozel hastane ucretleri cok uçuk fiyatlar 10.750 tl dediler bu islem icin bana bilgisi olanlardan yorum bekliyorum
Ben cektirdim 2 kez anestezili 3-4 sene oldu ama fiyatlar artmıştır tabikide

Bu cuma anestezli hsg çektircem bursa Medicalpark 8 bin dedi çektirdikten sonra bilgi veririm yine

Bende çektircem rahim filmi ama anestezi almıycam
Ben bugün çektirdim antezstezi ile beraber girip çıkmam ayilmam filan 1 saat sürdü sonrasında hiçbir ağrı hissetmedim kanamam oldu biraz okadar. Antibiyotik verdi doktorum 1 hafta boyunca içmem gerekiyormuş. Cinsel ilişki de 3 gün yasak dedi inşallah hepimize şifa olur hsg 🙏🏻

X