Seda Sayan'ın yeğeni Eda Gök Albayrak'a Esra Erol'da programında ihanet şoku!

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
1.738
3.490
Esra Erol'da programında stüdyo şefi olan Eda Gök Albayrak, yine Esra Erol'un orkestra şefliğini yapan eşi Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradı. Eda Gök Albayrak kendisini en yakın arkadaşı , evli ve iki çocuk annesi aynı zamanda orkestranın da solisti olan Burcu Sinem Ünsal ile aldatan eşinden bugün tek celsede boşandı.

5b0583e7ae298bce3752494f

Burcu Sinem Ünsal-Emrah Albayrak-Esra Erol (Soldan sağa)

5b05805166a97c1f0fb4d826

Eda Gök Albayrak-Emrah Albayrak

Kimse bişey yazmamış bende açıcaktım bu konuyu açılmış mı diye baktım siz açmışsınız. İnanamadım görünce önceleri çok takip ederdim esra erolu ve o kadının solistlik yaptığı zamanlarıda çok iyi hatırlıyorum. Hiç böyle bişey sezmedim nasıl olur aklım almıyor. Erkeklere güvenmememiz gerektiğini gösteren bir neden daha!

Murat Başoğlu sapıklığından sonra çok şaşırdığım bir diğer ihanet olayı bu oldu..Allah kimseyi doğrudan şaşırtmasın..İnsanlar nasıl böylesine gözlerini karartabilir.Yasak bir aşkın hangi duygusu hayatını altüst etmeyi göze aldırır..Allah düşmanıma vermesin

Kimse bişey yazmamış bende açıcaktım bu konuyu açılmış mı diye baktım siz açmışsınız. İnanamadım görünce önceleri çok takip ederdim esra erolu ve o kadının solistlik yaptığı zamanlarıda çok iyi hatırlıyorum. Hiç böyle bişey sezmedim nasıl olur aklım almıyor. Erkeklere güvenmememiz gerektiğini gösteren bir neden daha!
Bende, bende. Haberi görünce çığlık attım, programın formatını beğenmesemde ekibi samimi bulduğum için takip ederdim ara ara. Solist Burcu Sinem'i çok sempatik bulurdum, Eda'yı da öyle..

Çok üzüldüm çok.. Erkeklere değil sadece evimize soktuğumuz insanlara da dikkat etmeliymişiz meğer..

Bende, bende. Haberi görünce çığlık attım, programın formatını beğenmesemde ekibi samimi bulduğum için takip ederdim ara ara. Solist Burcu Sinem'i çok sempatik bulurdum, Eda'yı da öyle..

Çok üzüldüm çok.. Erkeklere değil sadece evimize soktuğumuz insanlara da dikkat etmeliymişiz meğer..
Kesinlikle öyle. Kimseyle gereksiz samimiyet kurmamak gerekiyomuş. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin lafı nasılda doğru. Allah sana güzel bi kadın, güzel bir iş, dünya güzeli bir evlat, para pul vermiş be adam allahtan belanı mı istedin?:KK57:

Bende beğenirdim onlari.cokta yakistirirdim.kimseye guvenmemek lazimmis.ama kiz iyi yapti.ikisinide cok güzel rezil etti.

Bu aldatma olayından sonra erkeklerin ne kadar doyumsuz olduklarını bir kez daha anladım.

Kadın kocasından 10 yaş falan küçük, bir adamın tipine bakın bir de kadının..

Bir çok erkeğin arzulayacağı güzellikte bir kadın, sempatik, işi var para kazanıyor, adamın ailesi ile ilişkileri iyi (Eda Gök'ü instagramdan takip ediyordum bir ara) eee bu erkekler daha ne istiyor cidden anlayamıyorum.

Bu aldatma olayından sonra erkeklerin ne kadar doyumsuz olduklarını bir kez daha anladım.

Kadın kocasından 10 yaş falan küçük, bir adamın tipine bakın bir de kadının..

Bir çok erkeğin arzulayacağı güzellikte bir kadın, sempatik, işi var para kazanıyor, adamın ailesi ile ilişkileri iyi (Eda Gök'ü instagramdan takip ediyordum bir ara) eee bu erkekler daha ne istiyor cidden anlayamıyorum.

Takip etmediğim için kişileri ilk kez bu olayla birlikte gördüm. Normalde ilişkilerde fiziksel bakımdan denklik aramam ama gerçekten bu kadın o adama fazlaymış. Attan inip eşeğe binmiş deyim yerindeyse..

O solist bile (çok da güzel bir kadın olmamakla birlikte) daha iyisini bulurdu, kocasını görmedim ama bu adamla nasıl aldatmış onu da anlamadım.

Mide bulandırıcı hal aldı artık toplum...

Takip etmediğim için kişileri ilk kez bu olayla birlikte gördüm. Normalde ilişkilerde fiziksel bakımdan denklik aramam ama gerçekten bu kadın o adama fazlaymış. Attan inip eşeğe binmiş deyim yerindeyse..

O solist bile (çok da güzel bir kadın olmamakla birlikte) daha iyisini bulurdu, kocasını görmedim ama bu adamla nasıl aldatmış onu da anlamadım.

Mide bulandırıcı hal aldı artık toplum...

Fiziksel özellikler dediğiniz gibi kesinlikle ikinci planda olmalı ama insan ikisine bakınca bu kadın bu adama zaten fazlaymış nasıl aldatmış demekten kendini alıkoyamıyor.

Çok dejenere bir toplum olduk. Artık evli bekar farketmiyor herkes de bir doyumsuzluk sürekli bir arayış.

Erkekler zaten açgözlüydü ama artık günümüzde kadınlar da bu tarz ilişkilere gözü kapalı atlıyor, hayat benim hayatım tarzında yaklaşıyor.

Sadakat, sevgi, bağlılık o kadar önemsiz bir kavramlar haline getirildi ki, üzülüyorum bu duruma

Son düzenleme:
Genelde ikinci kadinlar daha cirkin oluyor, hatta bu durum bilimsel olarak kanitlanmis.
Bence adamda ozguven eksikligi var o kadar guzel bir esi oldugu icin,
belkide o ozguveni, egosunu simartmak icin diger kadin cazip geldi.

Benim bu.ihanetten çok şaşırdığım başka bir şey var: canlı yayında tv da açıklanması. Amaç ikinci kadını ifşa edip rezil etmek mi yoksa bu kılıfa sokulmuş reyting avcılığı mı?
Bana ikincisi gibi geliyor. Ikinci kadın ne kadar rezil bir şey yaşarsa yaşasın çocuğu ve aldattığı eşi ve onun yakınları var.. onları kimse hesaba katmamış anlaşılan..

Çok şaşırdığım bir olay oldu ilk duyduğumda.Böyle ihanet olayı nasıl olur insanın ne mantığı ne duygusu anlıyor.

X