Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Seda sayan saça dikilen kaynak...

türkiyede de yapılıyor araştırırken yapan yeri buldum türkiyede şu an bir tek biz yapıyoruz diyorlar
isteyene özelden yazarım site adresi vermek yasakya o yüzden açıktan vermiyorum birde video izlerken gördüm bütün saçı tene değecek şekilde zenci örgüsü örüp o örgülere çıtçıt çeklinde saçları dikiyorlar hatta bazıları kendi kendilerine dikiyor bütün kafa tasını örüp her örgü sırasına dikiyorlar bence öyle çok parça gitiyor ve saçın tamamı kaynak oluyor hatta peruğa dönüşmüş oluyor bence sacı tepeden yarım toplıyoruz arkada saçımız salık kalıyor işte iki parça saçın ortasına tekbirtane zenci örgüsü ördüreceksiniz o örgüyede tek parça yarımay şeklinde dikim yaptıracaksınız üstler falan kendi saçınız olacak daha iyi bence ben bu örgüyü bilsem birtane yarım ay saç alıp kendim dikicem çok kolay kuaföre gitmeye hiç gerek yok hatta bazı videoları gördüm bu zenci örgüsünü bilmeyenler ikili örgü yapıyor saçı bura bura çok basit bana göre

bu şekilde diyorum kendimiz bile yapabiliriz bunu kuaföre gitmeden ne diye gitip okadar para vereceksiniz bir iplik iğne iş bitti ama asıl iş örgüde örgü bilmiyorsanız bura bura şeklindene yapabilirsiniz ben bu birinciyi yaparım ikincisini tercih etmem hem saçlar çok kaşınır hem çok saç gider
Merhaba bu yerin adını bana özelden yazabilir misiniz bunu yapan bir kuaför yok türkiyede bulamıyorum.

X