Saç Rengi ve Saç Boyama Sea Color küllü kumral

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.504
1.076
Arkadaşlar saçlarım şu anda kahverengi-kestanemsi bir tonda. Küllü kumrala boyamak istiyorum. Bugün gratiste Sea Color markasının küllü kumralını gördüm. Fiyatı da uygun. Kutunun üstündeki renk de tam istediğim gibi ama tabii o fotoğraf ne kadar gerçekçi tartışılır. Daha önce sea color markasının küllü kumralını deneyip memnun kalan, bu durumu tecrübe eden var mı? Veya sea colorın herhangi bir rengine saçlarını boyamış olan var mı? Nasıl bir markadır? Pahalı markalar daha mı başarılıdır acaba?

Arkadaşlar saçlarım şu anda kahverengi-kestanemsi bir tonda. Küllü kumrala boyamak istiyorum. Bugün gratiste Sea Color markasının küllü kumralını gördüm. Fiyatı da uygun. Kutunun üstündeki renk de tam istediğim gibi ama tabii o fotoğraf ne kadar gerçekçi tartışılır. Daha önce sea color markasının küllü kumralını deneyip memnun kalan, bu durumu tecrübe eden var mı? Veya sea colorın herhangi bir rengine saçlarını boyamış olan var mı? Nasıl bir markadır? Pahalı markalar daha mı başarılıdır acaba?
merhaba, denedin mi bilmiyorum ama ben o markayı bu hafta kullandım. saçımda boya vardı. dipler kendi saçımdı. önce açtım saçımı. sonra küllü kumrala boyadım. boyadan yana sıkıntı mı bilmiyorum ama diplerim sarı yeşil turuncu garip bi şey oldu. ben yapamadım büyük ihtimalle. tekrar boya alıcam bugün. yine aynı markayı alıcam galiba. piyasaya göre uygun fiyat. bence boya güzel de ben beceremedim :KK43:

X