Schirin'in baar yks

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
ben hamileligimde 20kilo almıştım ve bu 20 kiloyu dogumdan sonra 5 ayda verdim.. tabi emzirmeyi bırakınca ve evden hiç çıkmayınca can sıkıntısından sürekli yedim ve her yedigimden sonra pişman oluyordum..ve bu gidişatla 53 olan kilom 6 ayda 58 oldu ve ben fazla kilolardan nefret eden biri olarak 8 martta diyete başladım..
ekmegi kestim haşlama sebze agırlıklı beslendim akşamları meyve yedim..ilk günler açlıktan öldüm lahana suyu içtim 10 günlük kür yaptım.. hergün en az yarım saat yürüdüm bu bazen 1saat 10 dakikayı gecti.. ayrıca her sabah limon suyu içtim şekeri komple kestim ilk 10gün 0 tuzlu yedim vucudumdaki ödemi atabilmek için.. ve çok sıvı aldım bunu papatya çayı içerek yaptım..şimdi inceldim hedefimde 3 kilo daha var ama gelgelelim göbegim hala biraz var sanırım sezeryan oldugum için günde 100 mekik çekiyorum ama bu mide kısmımı inceltiyor alt karın kaslarımı bir türlü çalıştıramıyorum..
bu rejim döneminde en cok zorlandıgım patlamış mısır yememek oldu çok alışmıştım her akşam patlamış mısıra.. ve şu anda cok az tuzlu yiyorum ama tuzu çok özledim..bu arada yaşım 28 ve boyum 1.61.. gercektende yaş gectikten sonra kilo vermek zorlaşıyormuş önceden cok kolay sadece beyin gücümle bile kilo verebiliyodum..
zayıflamak için bogazdan kesmek şart ben şu an aslında 49 kilo olmak istiyorum sırf birkac ayda olsa pişman olmadan korkmadan yemek için:)

Son düzenleme:
yazdıklarını okuduğumda çok kararlı ve azimli olduğunu görüyorum.Evet çok haklısın yaş geçtikçe kilo vermek gerçekten zorlaşıyorr...

evet ilk defa bu kadar zorlandım hayatımda ama inanın midem küçüldü az yesem bile doyuyorum artık kararlıyım az daha zayıflamaya bi salarsak ilerde çok pişman oluruz

süpersın cnmmm ama saglıgına dıkkat et tebrıklerrrrrrrrrrr

saolasın bu arada zayıflama destegi ürünleri çok araştırdım ama cesaret edemedim almadım böylede oluyormuş yani..

selam canim, irade azmine gercekten diyecek yok yok. bravo sana ama bir tavsiyem olacak sana belki duymussundur, günde en azindan bir 3 l su icersen ve aksamlari vücucunun proteine ihtiyaci var gece uykunda bile zayiflarsin. yemen gereken seylerden bir kaci, tavuk derisiz veya tavada yagsiz, mesela beyaz peynirli domates salatasi; yumurta omlet biraz icine toz kirmizi aci biber ve parmesan peyniri, tonbaligi salatasi icine yesil biber ve sogan karistira bilirsin, baligin her türünü salatayla, tek yapman gereken aksamlari ekmek kesinlikle yasak makarna türlerini ve pirinci patatesi öglenleri yiyebilirsin. dedigim gibi belki bilgin vardir benden sadece tavsiye. ben böyle hic ac kalmadan 2.5 ayda 8 kilo verdim, cünki ac kaldigim diyetlerde hep vücüdumda kasilmalar meydana geliyordu. sana kolay gelsin eger devam etmek istersen, basarilar iyi günler canim. selamlar leylakkaydirigubbakcemile2a.s.

merhaba canim, dün devam edemedim yazmaya anca bugün müsait olabildim.
omler fazla yagli olmazmi demissin, yok hayir cünki proteinleri alirken karbonhidrat almadigin icin zarari yok, az biraz bir tatli kasigi kadar sivi yag dökeceksin. dedigim gibi aksamlari saat 19.00 önce yemegini yemis olursan, allah allah gör bak gitsin yaglar, gelsin diri vücutlar.:teytey: selamlar........kendine iyi bak...........

maşallah arkadaşım gayet azimli gördüm seni..Çok üzgünüm çoook peki ben nasıl vericem kalan 8 kiloyu bu şekilde gerçekten de verilebilir ama azim yokkk bende...kilo vermek istiyorum ama bir çaba içerisinde değilim..keşke spor bari yapabilsem diyorum ama o da yok..

slm arkdşlr ilk başta seni tbrk ederim bende 15 gün oldu başlıyalı 4 kilo verdim dediğin gibi mide gitti ama göbek kolay kolay gitmiyo bende 2 doğum yaptım sezeryanla onun etkisidemi var bilmiyorum ama nasıl gittiğini bilen varsa yazsın ltfnn

bende su 5 kıloyu bı versem ya baska bısey ıstemıyorum 65im 60 olsam doya doya pasta yıcemdelikafadulden

X