sayılı günüm kaldı :))

utopia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
131
4
kızlar bugün muayene oldum silikon taktırıcam Allah izin verirse ayın 1de çok mutluyum hem korkuyorum hem endişeliyim aylin hanim anlatıldığı kadar varmış yani ne bileyim muayene olurken insana güven veriyo 300cc takılacak yaa duygularım karma karışık yıllarca okadar çok kafama taktımki psikolojik olarak berbat bi haldeydim evliyken daha zor yaa :KK43: neyse şimdi çok mutluyum endişelerim ameliyat sorası olacak ağrılar ama doktora 2 sezeryan geçirdim dedim o ağrıyla kıyaslanamaz daha hafif olacak dedi mantıkende öyle olması gerekiyo esasen :) sezeryanda 7 kat kesiliyo bakalım ne olacak ama çok iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum

kızlar bugün muayene oldum silikon taktırıcam Allah izin verirse ayın 1de çok mutluyum hem korkuyorum hem endişeliyim aylin hanim anlatıldığı kadar varmış yani ne bileyim muayene olurken insana güven veriyo 300cc takılacak yaa duygularım karma karışık yıllarca okadar çok kafama taktımki psikolojik olarak berbat bi haldeydim evliyken daha zor yaa :KK43: neyse şimdi çok mutluyum endişelerim ameliyat sorası olacak ağrılar ama doktora 2 sezeryan geçirdim dedim o ağrıyla kıyaslanamaz daha hafif olacak dedi mantıkende öyle olması gerekiyo esasen :) sezeryanda 7 kat kesiliyo bakalım ne olacak ama çok iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum

hayırlı olsun anım aylin hanımla kaça anlaşdın

hayırlı olsun canım ben de merak ettim fiyatını?? paylaşır mısın?

ben 4500 dedi yani pazarlık felanda yapmadım ama ya zaten normal geldi bana çünkü bikaç doktora daha gitmiştim ben 5500den aşşa inmediler gayet iyi bence

Merhaba utopia hayırlısı olsun. Ben de yarın ameliyat oluyorum Aylin hanıma. Benim için dua edin arkadaşlar. Çıkınca yazacağım size deneyimlerimi.eyvahedigeldismile

mutlaka bekliyorum canım yaz allah bi an önce iyleşmek nasip etsin sporcu sütyenini hangisinden aldın doktor bana ayyıldızınkini önerdi çok rahatmış

Merhaba Utopia; Hayırlı olsun kararın... Benim ameliyatımı da 5 hafta önce Aylin Hanım yaptı. Göreceksin bak ameliyat sonrasında da doktorumuz o kadar ilgili ki.Sakın korkma O bizden daha çok inceliyor ve ince düşünüyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Merhaba utopia hayırlısı olsun. Ben de yarın ameliyat oluyorum Aylin hanıma. Benim için dua edin arkadaşlar. Çıkınca yazacağım size deneyimlerimi.eyvahedigeldismile

Semercia mutlu mutlu uyu çok daha mutlu uyan inşallah.......Dualarım seninle.... Dilerim sevinçli yazılarla aramıza dönersin. Allah yardımcın olsun...opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Dualarim sizinle :-) umarim ameliyatinizi kolayca atlatir ve dilediginiz sonuclari alirsiniz

Utopia ben ameliyatımı oldum dün. Sakın korkma kesinlikle ciddi bir ağrım olmadı. Bugün sol kasımda hafif gerginlik oluyor. Hadi bakalım canım ben atlattım sıra sende, umarım seninde ameliyatın çok iyi geçer ve memişlerin benimkinden iyi olur.kaydirigubbakcemile5

Semercia nasıl geçti ameliyatın? Kasaltı mı oldun, kaç cc koydu doktorun ?Şimdi nasılsın? Ay çok soru sordumopuyorumnanaktan

merhaba kizlar :)
bende aylin hanima pazartesi günü ameliyat oldum
yeni konu actim sorusu olan varsa sorabilir opuyorumnanaktan

cnm çok geçmiş olsun umarım her şey istediğin gibi olur.opuyorumnanaktan

X