Göz Makyajı sarı kirpikler için yardım.. bu Ürünü bilen var mı??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ankebut

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
429
1.098
35
Merhabalar arkadaşlar..
Benim saçlarım doğuştan koyu kızıl ve saç rengimi çok seviyorum
Ancak kaş ve kirpiklerim çok acık renk,zamanında hint badem yağları kullandım ama kaşları çoğlatmaktan başka işe yaramadılar.
Benim asıl sorunum renkleriyle.. Kapalı bi bayanım, açık renk kaşlar çok kötü duruyor göz kalemiyle koyulaştırsam da bi süre sonra etkisini kaybediyor.
Makyaj yapmayı hiç sevmeyen bi insan olarak da sürekli rimel kullanmak istemiyorum,şimdiden yoruldum,banyodan sonra falan ayrı bi felaket oluyo zaten...
Araştırırken bu ürüne rastladım.Hem kaş hem kirpikleri için olanı varmış ama cesaret edemiyorum.
RefectoCil - RefectoCil Kirpik Boyası No:5 Viyole 15ml Size Özel 17.50 TL..(+KDV)! bu sadece kirpikler içinmiş,45 gün etkiliyse hemen denemek isterim en azından kipriklerim için... :2:
Bilgisi duyumu veya başka bi bildiği olan varsa varsa yardımlarınızı bekliyorum ....

Güzellik merkezlerinde kirpiklerin profesyonel olarak boyandığını okumuştum bence imkanınız varsa birkaç yerden araştırın bunu mazallah bu boya daha da zarar vermesin gözlerinize :44: Bir de kakao yağı,hindistan cevizi yağı ve cevizin kılları koyulaştırdığını duymuştum..

Son düzenleme:
teşekkür ederim ariaflody , büyükşehirde oturmuyorum öyle bi imkanım yok malesef..Zamanında çok yağ kullandım artık daha uzun süreli çözüm istiyorum,ürüne de bitkisel diyor zarar vereceğini düşünmüyorum...Ama renk ve kalıcılık konusunu bilmiyorum tabi..

kimse yardımcı olmadı ama ben boyayı aldım acık kahve olanından,kaşımda 5 dk kadar tuttum ve çok beğendim sonucu ,doğal oldu saçlarıma uydu ancak kirpklerimde 20dk kadar tutmama rağmen cook cok acık oldu,hiç farketmedi gibi hatta,belki de sürmeyi beceremedim bilmyiorum ama bidahakine koyukahveyi almayıdüşünüyorum..

ben sarı kirpiklerime siyah boya yaptırdım çok güzel oldu ve yaklaşık 2 aydır aynı etkide :KK66:

Merhabalar arkadaşlar..
Benim saçlarım doğuştan koyu kızıl ve saç rengimi çok seviyorum
Ancak kaş ve kirpiklerim çok acık renk,zamanında hint badem yağları kullandım ama kaşları çoğlatmaktan başka işe yaramadılar.
Benim asıl sorunum renkleriyle.. Kapalı bi bayanım, açık renk kaşlar çok kötü duruyor göz kalemiyle koyulaştırsam da bi süre sonra etkisini kaybediyor.
Makyaj yapmayı hiç sevmeyen bi insan olarak da sürekli rimel kullanmak istemiyorum,şimdiden yoruldum,banyodan sonra falan ayrı bi felaket oluyo zaten...
Araştırırken bu ürüne rastladım.Hem kaş hem kirpikleri için olanı varmış ama cesaret edemiyorum.
RefectoCil - RefectoCil Kirpik Boyası No:5 Viyole 15ml Size Özel 17.50 TL..(+KDV)! bu sadece kirpikler içinmiş,45 gün etkiliyse hemen denemek isterim en azından kipriklerim için... :2:
Bilgisi duyumu veya başka bi bildiği olan varsa varsa yardımlarınızı bekliyorum ....
Yapıpta memnun kaldınız mı aynı konudan dertliyim

X