Gelin Makyajı Sakarya'da porselen makyajj

burcukerim

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
242
0
36
Merhaba 2011 gelinleri.Sakarya da porselen makyaj yapan bildiğiniz kuaför var mı(Aynı zamanda gelin saçı da) ?Çalıştığım için çok fazla gezme fırsatım olmuyor.Mayısta düğünüm var.Nisanın 20'sine kadar kuaför işini halletmem gerek.Lütfen yardım

Kimse cevap yazmamış ama okuyanlar olmuş.En azından ben kendim bulduğum bilgiyi paylaşayım da belki birilerine faydam dokunur.
Çark Cad.de Meryem Kuaför var.Orası porselen makyaj yapıyor(eğitim almış makyözlerle)
Bilginize

Kimse cevap yazmamış ama okuyanlar olmuş.En azından ben kendim bulduğum bilgiyi paylaşayım da belki birilerine faydam dokunur.
Çark Cad.de Meryem Kuaför var.Orası porselen makyaj yapıyor(eğitim almış makyözlerle)
Bilginize

Öneri için teşekkürler Benimde işime yarayacak. Orada makyaj yaptıran bi arkadasım var makyajı oldukça başarılıydı. Sacını cok beğenmedim ama oda tarz meselesi iyi bi kuaföre benziyor.

Bilginize

3 Kasımda düğünüm vardı Meryem Kuaföre gittim. Hiçbirşekilde tavsiye etmıyorum. eğitim almış makyözlerle durumu kesınlıkle kandırmacadır. Bana il anlaştıgımız gunden ıtıbaren makyözum var deyıp durdu sonra ağdaya bile giren orada daha once her işi yaparken gördüğüm kıza makyajımı yaptırdı. Kıza soruyorum ne planladın ne yapacaksın ben bişey planlamadım meryem abla ne derse onu yapacam diyor. Kendıne ait fikri bile yoktu. Özetle arkadaşlar adapazarında düğünü olupta meryem kuaföre gidenler hem tavırları açısından hemde diğer konularda benım gibi hüsrana uğrarlar. Umarım işinize yarar yorumlarım.

X