Şakak germe temporal lifting yaptıranlar bakabilir mi ?

Mesajınızla biraz rahatladım,sanki bir tek bende böyle oldu gibi geliyordu.Şuan dördüncü günümdeyim gözlerimin şişliği bir gün sanki azalıyor diğer bir gün tekrar şişiyor.Saçlarımı yıkamam halen yasak yapış yapış oldu müthiş rahatsız ediyor.Sol gözümde bugün çok yanma başladı ,antibiyotik krem sürüyorum umarım geçer.Gözlerdeki çekiklik belirttiğiniz gibi günden güne daha da doğallaşıyor.Tek dileyim bir an önce iyileşmek .

Teşekkürler daha bantlarım falan alınmadı mimik yapamiyorum.Mustafa yazir bey e oldum ben 8 bine ama ucret degismistir suan cunku ben kasim ayi fiyatindan oldum kendisine burun ameliyatı da oldugum icin
burununuzdan memnun musunuz bende uzun süredir o doktoru düşünüyorum ama hakkında pek yorum bulamadım

Teşekkürler daha bantlarım falan alınmadı mimik yapamiyorum.Mustafa yazir bey e oldum ben 8 bine ama ucret degismistir suan cunku ben kasim ayi fiyatindan oldum kendisine burun ameliyatı da oldugum icin
Çok geçmiş olsun. Burnunuz nasıl oldu? Ben de mustafa bey’e ameliyat olmak istiyorum ama uzun vadeli sonuçlarını göremedim. Yorum da bulamıyorum. Sadece instagram sayfasındakiler var ve çok iyi görünüyor.

öncesi sonrası fotograf paylaşmanız mümkünmüdür acaba bölgesel. Ve nasılsınız?
Bende aynı şekilde uzun zamandır mustafa beyi düşünüyorum hakkında herhangi bir yorum bulamadım mustafa beye ameliyat olan birileri fotoğraf atarsa çok güzel olucak

22 Subatta şakak germe işlemi yaptırdım endoskopik yöntemle narkoz aldım dolayısıyla.İlk iki gün çok başım ağrıdi pisman bile oldum bi ara yaptırdığım icin ve katı yiyecek hala yiyemiyorum çiğnerken canim acıyo şakak kısımlarım yaptıranlarda da bu durumlar oldu mu acaba.
Canim gecmis olsun kime yaptirdiniz ne ucret ödediniz acaba birde memnunmusunuz

22 Subatta şakak germe işlemi yaptırdım endoskopik yöntemle narkoz aldım dolayısıyla.İlk iki gün çok başım ağrıdi pisman bile oldum bi ara yaptırdığım icin ve katı yiyecek hala yiyemiyorum çiğnerken canim acıyo şakak kısımlarım yaptıranlarda da bu durumlar oldu mu acaba.
Merhabalar Mustafa Yazır bende ameliyat oldum sakakk germe orta yuz şeklinde. Bugun tam bir hafta oldu . Mandalla asilmis gibi duruyor kaşlarım. iple izi gerginligi cok fazla. Bu goruntu sizde varmiydi

Eklentiler

• IMG-20230125-WA0000.jpg
    IMG-20230125-WA0000.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 1.080
Malesef bu islemler kalici degil iple iceriden geriliyor Tippi ip aski gibi ipler eriyince yine eski haline donuyor cunku ipler vucut icinde Maksim 6 ay kalabiliyor

Merhabalar Mustafa Yazır bende ameliyat oldum sakakk germe orta yuz şeklinde. Bugun tam bir hafta oldu . Mandalla asilmis gibi duruyor kaşlarım. iple izi gerginligi cok fazla. Bu goruntu sizde varmiydi
Merhabalar. Ben de 3 ay önce temporal lift yaptırdım hala elmacık kemıklerımde iple çekilme izi var. Bır türlü gecmedi. Sizdeki izler tamamen gectı mı acaba?

X