Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclarinizin Hacmini Arttirmak Icin !!!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
kızlar saçtaki hacmi nasıl arttırıyorlar galiba arttan tiftiolar benm saçlarım ince telli bi çare bulamadm bari çaktırmasın diyorum:çok üzgünüm:ne zamandır buradayım bi çare bulamadım somut bişi yoq burda bari sizin deneyimlerinizi alayım dedim siz ince teli kızlar nasıl şekil veriyorsunuz saçlarınıza:a015:

biraz daha gezinirsen bişeyler bulursun belki arkadaşım... ben şahsen yapmadım ama kuzenimin yaptığı şeyi anlatayım saçlarının diplerine köpük sürüo ve baş aşağı durarak saçlarını kurutuo yani saçlarını öne doğru atıo kuruturken.. bi dene bakalım... faydasını görürsün muhakkak....

tabii sen daha iyi bilirsin ama köpüğün faydasından çok zararı oluyo... hep çekinmişimdir köpük kullanmaktan... DEFNE GARLIdie bir saç bakım maskesi var her yıkamadan sonra yapılan o bana iii gelio. denemek istersen die ... :)

valla ben köpük jöle falan kullanmam... seline de cevap olsun die yazdım zaten.. kız aradığını bulamamış pek... ama kuzenim uzun zamandır kullanıo dediğim gibi ve pek zararını da görmedi saçında... paylaşım olması açısından yazdım ben de.. a.s.

X