Saç Bakım Ürünleri Saçlarınıza Özel Bakım Uyguluyor Musunuz?

S

Sıla OKUR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Sıla OKUR
Doğallıktan yana olanlardan,saçlarımıza hiç boya değirmeyenlerden de olsak hepimiz mutlaka kendimizce duyduklarımızdan ya da kufaörlerin,yakınlarımızın tavsiyeleriyle saçlarımıza bakım yapmaya çalışırız..
Hele saçlarımızı sık sık boyatan,renk değiştiren,röfle yaptıranlardansak bir süre sonra saçlarımız bana bakım yapmalısın diye basbas bağırır
Peki siz saçlarınız için neler yapıyorsunuz?
Saç tipi,rengi vs.i için satılan ürünlerimi tercih ediyorsunuz yoksa evde doğal yöntemleri mi deniyorsunuz?
Her ikisini de deneyenlerdenseniz,neler öneriyorsunuz?

• Konu Sahibi Sıla OKUR
sıla okur benim maddi durumum iyi olduğu için uzman kişilerin kontrolünde bakımımı yaptırmaktayım tabiki dogal yöntemlerde iyi ama ben uzman kişilerin kontrolünde hangi bakım olursa olsun yapılmasından yanayım teşekkür ederim.

• Konu Sahibi Sıla OKUR
saçlarıma uzun bir dönem ütü yaptım şimdi düzleştirici ve maşa kullanıyorum sprey falan da kullanıyorum bu arada saçlarım da boyalı 2 senedir yani saçlarımı yıpratıyorum ama hala gür olmasının (gerçi uçları yün yumağına dönüyo bazen) azalmamasının sebebi bakım yapmam. iyi bir şampuan+saç kreminin haricinde her 2 saç yıkamada bir önce kuru saça badem yağı kullanıp beklerim, 3-4 yıkama sonrası bakım maskesi yaparım ayrıca saçıma şekil vermeden önce özel krem vs. uygularım. saçla uğraşmak gerçekten çok zor

X