Saç Kesim Şekilleri Saçımı kısa kestirsem??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
14.087
33.965
38
Merhabalar,
Umarım konumu görüp cevap verenler olur.
Oldukça gür ve dalgalı saçlarım var. Çok bunaldım son zamanlarda. Ensemde kaşıntılı kabarcıklar çıkıyor zaman zaman. Doktora da gidemedim, sürekli olmuyor bir de pandemi vs işte malumunuz.
Saçlarımı kısa kestirmek istiyorum, çene hizasında, bol katlı. Ensem biraz daha kısa olabilir. Nette çok fazla model var ama foto ekleyince çok büyük oluyor, küçük eklemeyi deneyeceğim. Kendi saçımı da ekliyorum, sizce büyük bir risk midir bu? Pişman mı olurum acaba? Yakışır mı ya da kullanımı çok mu zor olur sizce?

Eklentiler

• 2D302D71-47BA-4CF3-8A6D-78ACEFD62C01.jpeg
    2D302D71-47BA-4CF3-8A6D-78ACEFD62C01.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 129
Bence kısa saç sizde harika olur ve dalgalarınız daha da yukardan başlar hacimli gözükür hiç pişman olmazsınız eminim 😊 sizin gibi bir arkadaşım var saçı omzundaydı buklelerini düzeltmek için ölüyordu eli hep saçındaydı kursa kestirdi şimdi 2 köpükle sıkıyorum akşama kadar öyle kalıyor hiç bozulmuyor dedi ❤️

Beğendiğim modeller de şöyle;

Eklentiler

• 95C4F489-8CCC-47FE-8DD0-7A80BB33EBC9.png
    95C4F489-8CCC-47FE-8DD0-7A80BB33EBC9.png
    609 KB · Görüntüleme: 115
  • 9491CEEF-02C1-4532-B1DF-C00A8828D07E.png
    9491CEEF-02C1-4532-B1DF-C00A8828D07E.png
    511,4 KB · Görüntüleme: 73
  • C598D348-2C10-4909-AAB6-8A3ED1CE82B5.png
    C598D348-2C10-4909-AAB6-8A3ED1CE82B5.png
    520,8 KB · Görüntüleme: 113
Bence kısa saç sizde harika olur ve dalgalarınız daha da yukardan başlar hacimli gözükür hiç pişman olmazsınız eminim 😊 sizin gibi bir arkadaşım var saçı omzundaydı buklelerini düzeltmek için ölüyordu eli hep saçındaydı kursa kestirdi şimdi 2 köpükle sıkıyorum akşama kadar öyle kalıyor hiç bozulmuyor dedi ❤️
Çok sağolun.
Oldukça uzun zaman önce kısa kullandım dediğiniz gibi çok daha hacimli duruyordu. Ama o dönem çoluk çocuk yoktu bozulsa da yapıyordum. Şimdi acabalar var aklımda.
Ama cesaret verdi mesajınız, Teşekkürler😊

Beğendiğim modeller de şöyle;
Evet tam tahmin ettiğim gibi çok yakışır eminim ben çok severim kıvırcık saçları küçükken bende bonustum ama kestire kestire dümdüz oldu şimdi 😂

Evet tam tahmin ettiğim gibi çok yakışır eminim ben çok severim kıvırcık saçları küçükken bende bonustum ama kestire kestire dümdüz oldu şimdi 😂
Yarın gidip kestiresim geldi 😁😁
Benim de çok daha coşkuluydu buklelerim, düzleştirici falan asla kullanmam ama yaş ilerledikçe açılıyor sanki. Gençlikteki gibi değil artık.

Kesinlikle cok guzel olur.
Bi arkadasim var. Sac modeliniz benzer ancak seninki cok medeni. Onunki uzunken koyuna benziyor. Keçeleşiyor.
Kisa modellere gecti acayip guzel oldu. Kendisine sordum suan, izin verirse özelden aticam eski ve yeni halini

Merhabalar,
Umarım konumu görüp cevap verenler olur.
Oldukça gür ve dalgalı saçlarım var. Çok bunaldım son zamanlarda. Ensemde kaşıntılı kabarcıklar çıkıyor zaman zaman. Doktora da gidemedim, sürekli olmuyor bir de pandemi vs işte malumunuz.
Saçlarımı kısa kestirmek istiyorum, çene hizasında, bol katlı. Ensem biraz daha kısa olabilir. Nette çok fazla model var ama foto ekleyince çok büyük oluyor, küçük eklemeyi deneyeceğim. Kendi saçımı da ekliyorum, sizce büyük bir risk midir bu? Pişman mı olurum acaba? Yakışır mı ya da kullanımı çok mu zor olur sizce?
Kestirdiniz mu

Çoktaaan kestirdim de uzadı bile, kuaförler açılınca tekrar kısalttıracağım ☺️
Kısa saç aşığıyım iki cm uzasa koşa koşa gidip kestiriyorum🤭 attığınız modelleri kullanıyorum çeneden ıkı cm uzun ense kısa yan önler arkaya göre uzun yapıyorum bende bob model kullanıyorum 4 senedir resmen😍

Kısa saç aşığıyım iki cm uzasa koşa koşa gidip kestiriyorum🤭 attığınız modelleri kullanıyorum çeneden ıkı cm uzun ense kısa yan önler arkaya göre uzun yapıyorum bende bob model kullanıyorum 4 senedir resmen😍
Ben de uzun yıllar önce kullanmıştım ama tekrar etmeye cesaret edememiştim. Burdan arkadaşların desteğiyle gidip kestirdim, çok da güzel oldu😄

Ben de uzun yıllar önce kullanmıştım ama tekrar etmeye cesaret edememiştim. Burdan arkadaşların desteğiyle gidip kestirdim, çok da güzel oldu😄
Saç yapınızla gayet cool olur bence hatta büyük bol halka küpeler alın gold gümüş vs çok hoş olur

Saç yapınızla gayet cool olur bence hatta büyük bol halka küpeler alın gold gümüş vs çok hoş olur
Hiç halka küpe takmazdım ama şimdi sürekli takıyorum, gerçekten cool duruyor😄 Bir de dışarı çıkabilseydik daha cool olurduk eminim şimdi bakkala giderken küpe takmak falan da komik oluyor😂😂

X