Saçım kuru ve kabarıyor

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Kızlar selam.Saçlarım dalgalı, kuru ve kabarıyor.kabarmaması,nemli kalması ve yumuşak dalgalarım olması için ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum

Sacinizi dus da tarayin.
Leave in sac kremi ve curly girl icin milyon cesit urun var . Ben jel kullaniyorum sadece.

Bu sitede bi benim mı açtığım konular okunmuyor ya kimse yok mu önerisi olan ☹

Duştan sonra durulanmayan krem veya yağ uygulayarak kabarikligi kuruluğu alabilirsiniz hatta gratisin be beauty köpüğünü alabilirsiniz duştan sonra saçınız nemliyken sürün kurutun şekil verin bu köpük dalgaları çok hoş yapıyor.. benimde hafif dalgalı saçlarım var kabarıyor diye almıştım baya memnun kaldım tavsiye edebilirim..

Kızlar selam.Saçlarım dalgalı, kuru ve kabarıyor.kabarmaması,nemli kalması ve yumuşak dalgalarım olması için ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum
bende tamamen aynı durumdayım. aslında haftada 1 zeytinyağı sürünce düzeliyor ama işte düzenli yapmak gerek. yarım çay bardağı kadar halis zeytinyağını sür 1 saat beklet ve yıka. düzenli yapıldıkça faydasını görürsün.

bende tamamen aynı durumdayım. aslında haftada 1 zeytinyağı sürünce düzeliyor ama işte düzenli yapmak gerek. yarım çay bardağı kadar halis zeytinyağını sür 1 saat beklet ve yıka. düzenli yapıldıkça faydasını görürsün.
Çok teşekkürler sağolun ama denedim zeytinyağını.bekletip yıkadım ama faydası olmadı .gliserin denedim durulanmayan krem denedim maalesef o da saçımı ağırlaştırdı köpükler de sertleştiriyor kabarıyor yani ne yapsam ben de bilmiyorum 🤷‍♀️

Kızlar çözümü buldum kabarmaya ve kuruluğa burada da yazayım okuyan olursa diye keten tohumunun jelini ıslak saçınıza sürün yumuşacık yapıyor

X