Doğal Saç Bakım Kürleri Saç icin aspirin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

23bilgi23

Uykum firarda
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
548
486
Merhaba arkadaslar simdi dustan çıktım. Sanki saclarimi hic yıkamamısım gibi dolu kepekk. Kurutma makinesiyle kuruttum biraz ama hàla da var. Cok sinir bozucu bi durum. Daha önce sirkeli su karisimini denedim ancak kötü koktugu icin yurttaki arkadaslarim sorun yaratti. Denilene göre aspirin kepege iyi geliyomus sizler denediniz mi? Zetion diye eczanede satilan seyde iyi geliyormus

Bugün instagramda bunu gördüm. Aspirini toz haline getirip saç diplerine sürüyordu. Sonucu izlemedim, video halindeydi ama gördüğüm için muhtemelen bir faydası vardır diyorum, deneyebilirsiniz bence.

Bugün instagramda bunu gördüm. Aspirini toz haline getirip saç diplerine sürüyordu. Sonucu izlemedim, video halindeydi ama gördüğüm için muhtemelen bir faydası vardır diyorum, deneyebilirsiniz bence.
Hahahha bende instadan gördüm demin internette birazcik arastirma yaptim, daha sonra buraya konu actım :) :)

İmkanın varsa sirkeli suyu sürüp balkonda bekle. Benimde derim kabuk atıyor dr verdiği hiçbir şey geçirmedi ama sirke iyi geliyor

İmkanın varsa sirkeli suyu sürüp balkonda bekle. Benimde derim kabuk atıyor dr verdiği hiçbir şey geçirmedi ama sirke iyi geliyor
Suan yurtta oldugum icin yapamam ama eve gittigimde denerim. Evede 3 hafta sonra gidebilirim. O 3 hafta icinde ne yapicam bipmiyorum. Arkadaslarimda aspirin artik recetesiz satilmiyor dediler :KK43:

Öyle mi? :) Sonucunda ne oluyordu? Keşfet kısmını yenileyince gittiğinden sabah merak etmiştim ne işe yarıyor acaba diye.
Benim izledigim aspirinin faydalari diye bir videoydu. Elbiselerde kalan ter izine, saçtaki kepege iyi geliyormus diye gosteriyordu. Yapım aşamaları vardi sadece.

Suan yurtta oldugum icin yapamam ama eve gittigimde denerim. Evede 3 hafta sonra gidebilirim. O 3 hafta icinde ne yapicam bipmiyorum. Arkadaslarimda aspirin artik recetesiz satilmiyor dediler :KK43:
Abartmalarının sebebi ne o kadar biraz anlayışlı olsalar ölür bu insanlar yahu.. Duştan çıkmadan durulama suyuyla da uygulayabilirsin o da işe yarar hem rahatsız da olmaz kimse

Sen elma sirkesi yerine üzüm sirkesi kullanmış olmayasın sakın? Elma sirkesi durulandığında koku kalmaz saçta.

Ben küçükken kepek sorunum vardı annem banyodan çıkarken yarım tas ya da bir tas suya aspirin atıp saçımı onunla durulamıştı. Bunu kaç kez yaptı bilmiyorum ama bir daha kepek sorunum olmadı. Bir de banyoda şampuanlarken saç derime nazik davranmamı kazır gibi yıkamamak gerektiğini söylerdi

X