Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Dökülmesi İçin Şampuan

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Severus

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
540
268
Herkese merhaba, benim 2 seneye yakın bir saç dökülmem var benim için trajik bir olaydan sonra başladı. Bu sene de roaccutane ile birlikte şiddetlendi ara ara azalıp normalleşti ama şuan yine kaşınıyor ve her elimi attığımda çok fazla geliyor yerlerde hep benim saçım. Şimdi internetten araştırıyorum yine buldum bir şeyler ama buraya da sormak istiyorum temiz bir şampuan öneriniz var mı?

Roaccutane tedavisi sırasında biotin desteği olmazsa saç döker demişti doktorum. Sülfat paraben olmasın diyorsan otacı nin meyveli sampuanlarini tavsiye ederim. Ama ben dökülme icin prozinc kullanıyorum ondan iyisi yok bence. :KK12:

Herkese merhaba, benim 2 seneye yakın bir saç dökülmem var benim için trajik bir olaydan sonra başladı. Bu sene de roaccutane ile birlikte şiddetlendi ara ara azalıp normalleşti ama şuan yine kaşınıyor ve her elimi attığımda çok fazla geliyor yerlerde hep benim saçım. Şimdi internetten araştırıyorum yine buldum bir şeyler ama buraya da sormak istiyorum temiz bir şampuan öneriniz var mı?
tatlım sana kesinlikle farmasi sarımsaklı şampuan diyorum belkı basta döker ama ayriyeten ÖNCE FARMASININ YUMURTALI şampuanını kullanırsan daha ii olur unutmaakı her şampuan ilk kullanmada saçı döker

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

Yıllar sonra güncelleyeyim dedim, ben dökülmeyi dermokozmetik markası olan Klorane nin kinin özlü şampuan ve bir spreyiyle baya azalmıştım, belki ihtiyacı olan vardır öneri olsun.

benim de çok dökülüyordu her duşta delikte bir avuç saç olurdu. doktora gitmeye üşendim açıkçası ve iyice araştırarak moremonun caffeine biome şampuanını aldım tavsiye ederim. yalnız fiyatı biraz yüksek indirimle alınmalı.

X