Saç boyamak beyine zarar verir mi?

maşallah siz zaten çok yaşarsınız :)
Ya o kimyasal kokusunun bile insana zararı var ama akademisyen oldugum icin beyine bi zararı olur mu diye daha cok endiselenmistim. Odaklanma guclugu vs gibi. Yoksa her seyin her yerimize zararı olabiliyor zaten ama ben parayı ders çalışarak kazanıyorum maalesef

Ya o kimyasal kokusunun bile insana zararı var ama akademisyen oldugum icin beyine bi zararı olur mu diye daha cok endiselenmistim. Odaklanma guclugu vs gibi. Yoksa her seyin her yerimize zararı olabiliyor zaten ama ben parayı ders çalışarak kazanıyorum maalesef
maalesef yakıştıramadım bir akademisyene. endokrin sistemin bilişsel durumunuza da çok büyük etkisi var. bugün sitede herkes bir garip anlamadım gitti

Evet var ama bu boyanın bilinçsel duruma etki ediyor olması bence herkes için bi problem
Boyanın "bilinçsel" durumu değil konu sürekli bir hastalık anksiyetesiyle geliyorsunuz da, bi ara hindistan cevizi yağı mı ne içmiştiniz onunla ilgili yoğun bi kaygımız vardı. Bu kadar kaygı daha fazla bilinçsel olarak etki eder

Aaa demek bu yüzden aptalmışım ahahahha :KK70: çok saçma bi soru bence, deriden emilme ihtimali olan birşey beyine ulaşırmı muamma, her ay renk değiştiririm, Boyama sonrası hissettiğim özgüveni ve "cillop gibi oldum be" düşüncelerini yaşamak için aptal olmayı göze alırım :KK70:

Kimyalı boyaların çok zararları oluyor, beyine bilmem ama, bir çok yeri etkiliyor. İçindeki kimyalardan kaynaklanıyor

X