Saç Bakım Ürünleri SAÇ BAKIMI İÇİN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

MerakliKiz1

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
6
2
saçınızı yıkadıktan sonra hangi ürünlerle saçınızı nemlendiriyosunuz ? daha önce hindistan cevizi yağını kullandınız mı ? ben bugün aldım da merak ediyorum acaba saçımızı falan yumuşatır mı, parlak yapar mı nası bi etki bırakır ? :KK70:
bu arada hindistan cevizi yağına kavanozun içinden baktımda sıvı görünüyo ben daha yoğun bi şey bekliyodum saç kremi gibi
ben bu hindistan cevizi yağından aldım

Eklentiler

• file-1-vert.jpg
    file-1-vert.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 345
saçınızı yıkadıktan sonra hangi ürünlerle saçınızı nemlendiriyosunuz ? daha önce hindistan cevizi yağını kullandınız mı ? ben bugün aldım da merak ediyorum acaba saçımızı falan yumuşatır mı, parlak yapar mı nası bi etki bırakır ? :KK70:
bu arada hindistan cevizi yağına kavanozun içinden baktımda sıvı görünüyo ben daha yoğun bi şey bekliyodum saç kremi gibi
ben bu hindistan cevizi yağından aldım
Hindistan cevizi yağı her şeye birebir. Saçları parlatır güzel gösterir, yüzüme hergün muhakkak sürüyorm hep nemli kalıyor. Duş sonrası tüm vücuda sürüyorum üstelik kokusu kalıcı gün boyu güzel korkuyorsunuz. Yazın ise bronzlaştırıcı olarak kullanıyorum.

Hindistan cevizi yağı her şeye birebir. Saçları parlatır güzel gösterir, yüzüme hergün muhakkak sürüyorm hep nemli kalıyor. Duş sonrası tüm vücuda sürüyorum üstelik kokusu kalıcı gün boyu güzel korkuyorsunuz. Yazın ise bronzlaştırıcı olarak kullanıyorum.
anladım peki yüzünüze sürdüğünüzde hemen emiyo mu yani yağlı falan bırakmıyo dimi ?

Ben de yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Haftada 2 3 kez banyodan once diplere ve tum saca uygulayıp 6 7 saat bekletiyorum. Banyodan sonra da uçlara sürüyorum. Daha herhangibir etkisini göremedim

saçlarımı sık sık düzleştirdiğim için hindistan cevizi yağı benim kurtarıcım kesinlikle. ama organik ve soğuk sıkım olanını tercih etmeniz çok önemli. ben her gün saçımı yıkıyorum bu kötü bir alışkanlık ama öyle yapıyorum. gece yatmadan saç uçlarıma hindistan cevizi yağını sürüp tepeden topluyorum. sabaha kadar bırakıyorum saçımda. sadece uçlarına sürdüğüm için bulaşma olmuyor ama önlem amaçlı yastığınıza havlu koyabilirsiniz. sabah yıkadığımda da sadece bir kez şampuanlıyorum tamamen arınması için uğraşmıyorum. haftada bir kez iki kez uyguluyorum. çünkü düzleştirici saç kurutma makinası kullanımında saç uçları kuruyor. hep elimin altında anlayacağınız. yüzünüze dirseklerinize dizlerinize topuklarınıza kullanım alanı oldukça geniş. alışkanlık haline getirmenizi tavsiye ediyorum.

X