Rüya Yorumları Rüyada asansöre binmek ve ayakkabılar görmek?

pervin7862

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
89
27
24
Rüyamda asansöre biniyordum daha sonra geldiğim yerde ayakkabılarımı kaybediyordum.Yerde baya çok ayakkabı vardı .Sonra kapının önünde buluyordum ayakkabılarımı anlamı ne olabilir?

Rüyamda mutfağımin bangosunda beyaz mantarlar vardı ve heryere dagilmislardi sonra arkamı döndüğümde çürümüş soğanlar gördüm acaba ne anlama gelir

Rüyamda asansöre biniyordum daha sonra geldiğim yerde ayakkabılarımı kaybediyordum.Yerde baya çok ayakkabı vardı .Sonra kapının önünde buluyordum ayakkabılarımı anlamı ne olabilir?
Hayatınızda yeni bir şey oluyor. Asansörün iniyor mu çıkıyor mu olduğu v, geldiğiniz yerin nasıl bir yer olduğu ve ne hissettiğiniz önemli. Ayakkabılarınızın yeni mi eski mi olduğu önemli. Hayatınızda olan yeni şeyi yapmak isteyen başkaları olabilir. Sanki işle ilgili yeni bir şey ve rakipleriniz gibi düşündüm. Allah hayr etsin

Hayatınızda yeni bir şey oluyor. Asansörün iniyor mu çıkıyor mu olduğu v, geldiğiniz yerin nasıl bir yer olduğu ve ne hissettiğiniz önemli. Ayakkabılarınızın yeni mi eski mi olduğu önemli. Hayatınızda olan yeni şeyi yapmak isteyen başkaları olabilir. Sanki işle ilgili yeni bir şey ve rakipleriniz gibi düşündüm. Allah hayr etsin
Çürümüş soğanlar, sanırım artık size bir faydası olmayan arınmanız gereken, bolluk bereketinizi etkileyen şeyler. Belki bir düşünce, davranış. Onu bırakırsanız, bolluk bereketinizde güzel gelişmeler olacak. Bunlar maddi ve manevi olabilir. Allah hayr etsin

Asansör cıkıyordu ve ayakkabılar yeniydi okuyorum suan calısmıyorum

Evet geldiğim yerin kapısının önüydü ayakkabıları bulduğum icin rahatladım
Hayatınızda yükselişe geçeceğiniz bir şey olabilir, bu alanda istekli veya hali hazırda buna başvuran çok kişi olabilir. Geldiğiniz yerde çok ayakkabılar varya onlar diğer kişiler. Sizin ayakkabılarınızın güzel ve yeni olması da iyi fakat bu geldiğiniz yerde ayakkabıları kaybediyorsunuz burada dikkatli olmakta fayda var. Sonrasında ayakkabılarınızı bulmanız da yaşadığınız ufak bir bocalama sonucunda tekrar toparlayacağınızı düşünüyorum. Bu rüyanın şifalanmasına niyet edip sadaka vermenizi öneririm.

Merhaba ben de yazlık terliklerimi gördüm alt sokaklarda ayağımdan çıkarıyorum ve orda unutuyorum geri dönüp arıyorum bulamıyorum ve üzülüyorum terliklerimin rengi beyaz buarada yorumlayabilen çıkar mı

Rüyamda mutfağımin bangosunda beyaz mantarlar vardı ve heryere dagilmislardi sonra arkamı döndüğümde çürümüş soğanlar gördüm acaba ne anlama gelir
"Çürümüş soğanlar, sanırım artık size bir faydası olmayan arınmanız gereken, bolluk bereketinizi etkileyen şeyler. Belki bir düşünce, davranış. Onu bırakırsanız, bolluk bereketinizde güzel gelişmeler olacak. Bunlar maddi ve manevi olabilir. Allah hayr etsin. " bunu sizin için yazmıştım fakat sizi alıntılamadığım için görmemiş olabilirsiniz

Merhaba ben de yazlık terliklerimi gördüm alt sokaklarda ayağımdan çıkarıyorum ve orda unutuyorum geri dönüp arıyorum bulamıyorum ve üzülüyorum terliklerimin rengi beyaz buarada yorumlayabilen çıkar mı
Merhaba, bugünlerde hayatınızda bir değişiklik veya farkında olmadan hayatınızdan çıkardığınız bir şey oldu mu? Olmadıysa veya olabilir, bu şey size hizmet eden bir şey. Belki bir şeyden ayrılmak, bir konuda kullandığınız yöntemi değiştirmek için aslında size faydası olan şeyin farkında olmayabilirsiniz. Eğer rüyanızın şifalanmasına ve amlatmak istediği şeyi doğru anlamaya niyet edip sadaka verirseniz bu durumu yaşamayabilirsiniz

Merhaba, bugünlerde hayatınızda bir değişiklik veya farkında olmadan hayatınızdan çıkardığınız bir şey oldu mu? Olmadıysa veya olabilir, bu şey size hizmet eden bir şey. Belki bir şeyden ayrılmak, bir konuda kullandığınız yöntemi değiştirmek için aslında size faydası olan şeyin farkında olmayabilirsiniz. Eğer rüyanızın şifalanmasına ve amlatmak istediği şeyi doğru anlamaya niyet edip sadaka verirseniz bu durumu yaşamayabilirsiniz
merhaba, hayatımda farkında olduğum bir değişiklik olmadı ama hamile olabilirim , yakın zamanda karnımda bebeğimin kalbi durmuştu ve ben kötü günler yaşadım, o yüzden yine aynı şey olmasından korkuyorum, onunla alakalı olabilir rüya diye düşünüyorum, bir de saç diplerimin bembeyaz olduğunu gördüm , anneme gösteriyorum şaşırıp , o anda saç diplerimden ağzımdan burnumdan kan geliyor, bunu da yakın zamanda gördüm.. çok sıkıntılı rüyaydı😔 beyaz renk iyi derler terlikler de bembeyaz saçlarımın da beyaz olduğunu görmem iyi olabilir ama rüyaların sonları kötü.. birinde bulamıyorum üzülüyorum birinde bayılıyorum kandan..yakın zamanda fitre verdim ama kötü rüyalarım için de sadaka vereyim aklıma gelmemişti, okuduğunuz yorumladığınız için çok teşekkür ederim🤗❣️

Merhaba hanımlar. Dün çok enteresan bir rüya gördüm hayır olsun inşallah. Rüyamda kendimi eski zamanda görüyorum bi sevgilim mi nişanlım mıymış ne birlikteyiz seviyorum da adamı ama kim bilmiyorum gerçek hayatta tanımadığım biri. Neyse bi evi gezdiriyor bana bizmi oturcaz onun evimi onu bilmiyorum. Neyse mutfağa giriyoruz herşey ama herşey eski yıllarda. Adama da diyorum eski bunlar küçümseme amaçlı beğenmediğinden değil şaşkınlığımdan ki onunda kılık kıyafeti saçı eski zamanlar😆 neyse teras balkon gibi bir yere çıkıyoruz bakmaya orada yağmur yağmış yerler ıslak. Ben diyorum ki ya biz hangi yıldayız afallamış bir şekilde. Herif demesini 1971-1972 gibi ben şok 😳 kendi de emin değil 🙄 ya diyorum nasıl oluyor ben 83 doğumluyum 🙄 hafif tebessüm ediyor. Sonra bir başka çift arkadaşımız mış oturuyoruz açık alanda sanki bir eğlence yeri gibi. O çift çok samimi biz ise uzak oturuyoruz sözde nişanlımla. Ama çok seviyorum onu hep samimi olmak yakın olmak istiyorum çekiyorum yanıma iyice… Ne demek acaba anlayan varmı 🙄🙄🙄

Rüyamda elimde bir tas koyun sagiyordum kabin içine. Herkes sasiriyordu nasıl yapabildigime. Ben de size demiştim biliyorum fln diyordum. Daha sonra koyunları yoklarken önüme koç geldi ama küçüktü. Herkes onun koç olduğunu söyledi bende sonradan fark ettim dalginligima gelmiş dedim. Koç'un biri arkamdan hafifçe kafa attı bana. Sanırım koyunun canını agarken acittigim için. Korktum bir kaç tane daha koç toplandı etrafıma yardım istedim. Sonra komple ortam değişti bu sefer inek sagiyordum. Yengem yardım ediyordu. Daha büyük bir kova istemiştim. Biraz zorlandım ama onuda sagdim. Zorlanmamin sebebi canını acitmaktan korktuğum için dikkatli yapmaya çalışıyordum. Bütün memelerini sağladık. Bir tanesi bıraktık ki yavrusu aç kalmasin onu da beslesin.

X