Rüya Yorumları Rüya

Başına gelen varmı?

• Ankete Katılan
    10

runklizabnac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2022
3
5
24
ben aslında annelik duyguyala yanıp tutuşan biriyim ve yaklaşık 5 yıldır olmuyor ve ben ilk defa rüyamda hamile oldugumu hatta kardeşlerimide hamile olduğunu gördüm rüyamda kalktım ve rüya tabirine baktım sonra kalktım namaz kıldım ve dua ettim eger gercek olcaksa allahım bana ipucu göster yol göster dedim ve namaza gidecek olan eşimi geçirmeye cıktıgımda (apartmanda yaşıyoruz) kapımın önünde bitane güvercin duruyordu hala bu olayın etkisindeyim bana bi akıl verin lütfen

Doktor ne diyor olmayışına sebep neymiş?
Rüya deyip geçin psikolojiniz çocuğa odaklandığı için böyle görmüşsünüz başka sebep aramayın. Ama tavsiyem psikolojik destek almanız yönğnde olur çünkü bu kadar kafaya takmaya olacak çocuk da olmaz. Psikolojik olarak kafa doluluğu, hamileliğe odaklık çok etkiliyo hamile kalmayı

Ben rüyamda görmüştüm bir kaç hafta sonra olduğumu öğrendim ama bebek planladigim için de görmüş olabilirim

Bizimde olmuyor ruyamda gormustum adete daha gunler vardi test yapmistim silik cizgiydi şok olmustum insallah sizinde en hayirli ve en kisa zamanda olur 🙏🏻🙏🏻

ben aslında annelik duyguyala yanıp tutuşan biriyim ve yaklaşık 5 yıldır olmuyor ve ben ilk defa rüyamda hamile oldugumu hatta kardeşlerimide hamile olduğunu gördüm rüyamda kalktım ve rüya tabirine baktım sonra kalktım namaz kıldım ve dua ettim eger gercek olcaksa allahım bana ipucu göster yol göster dedim ve namaza gidecek olan eşimi geçirmeye cıktıgımda (apartmanda yaşıyoruz) kapımın önünde bitane güvercin duruyordu hala bu olayın etkisindeyim bana bi akıl verin lütfen
Ben hiç gebelik dusunmedigim aklimin ucundan dahi gecmedigi bir zamanda hamile kaldim ve rüyamda görmüştüm cinsiyetini de. Kaybettik nasip olmadi.

O gunden beri çok istiyorum olmasini. Nadiren ben de ruyamda görüyorum hamile oldugumu bazen de kucagimda bebek oldugunu.
Önce heveslendim olur belki diye.
Olmayinca bilincaltiymis dedim.
Allah gönlünüze göre versin, mubarek ramazanda evlat mujdesi alirsiniz insallah.

akıl verilecek ne var ki hamileliği çok istediğiniz için rüyanıza girmiş. hı haberi rüya olamaz mı olabilir ama akıl verilecek bişey yok rüya yani hayra çıksın

Gebeliğimi beklenen adet tarihine 4 gün varken, sadakaa verdiğim bi adamın rüyama gelip sen hamilesin demesiyle öğrendim, 4 gün kala test yaptm silik çıktı, ama sonra cok ilerlemeden düştü, evet rüyalarda çıktığına inanıyorum bu mubarek günlerde bol dua edin sadaka verin inşallah sizde müjdeli haberi alırsnz, sizin için dua edecem, siz de bize dua edin❣❣

X