Rüya gibi geliyor 19/11/2008 nikahım 30/11/2008 düğünüm vaaarr:)))))

aynı gün evleniyomuşuz nikahımda 30 unda benim.. asıl ehyecanlıyımö anlatamam sende öyelsndir eminim.. şimdiden mutluluklar diliyorum inşallah düğünümüzde güzel olur sonuda güzel olur mutlu mutlu yaşar gideriz.. sarısı dileyen isteyen herkesin başına .. mutluluklar canım a.s.

hayırlı olsun Allah huzurla sağlıkla bir ömür geçirmeyi nasip etsin inşallah.kalbin kıpır kıpırdır şimdiii:1hug: darısı başımıza hayırlısıylaa:asigim::nazar:

hayırlı olsun yaaa ne güzel :) tatlı bi telaşın vardır..o telaşa ben de bi girebilsem, yorulayım koşturayım razıyım..heheh :))))))))))

Ay canım benim kutlarım şimdiden benimde inş.06.06.2009 düğğünüm var daha çok var ama salonumuzu tuttuk şimdiden ....

Hala inanamıyorum 19/11/2008 14:00' de nikahım. 30/11/2008 13:00 - 17:00 düğünüm var. 9 sene bekledik çok şükür Allahıma sonunda kavuşuyoruz.:asigim: telaş büyük sürekli bir koşuşturmaca var. pazar günü evimizi temizledik çarşamba da eşyalarımız geliyor. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin bu mutluluğu:nazar::enbuyukkk:

bende 8 senedir bekliyorum ısınma turları atıyoruz bakalım daha ne kadar sürerrr bende istiyorum Allah tamamına erdirsin....kaydirigubbakcemile

:dance:Ay ne kadar güzel canım benima.s.
Rabbim mutluluğunuzu her daim kılsın inşallah:Saruboceq:
Bir yastıkta kocayın emi Şeniz

Allah bir yastıkta kocatsın cnm
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim inş
darısı benim başıma :))

X