rüveyda'nın başarı öyküsü

E

EU1

Ziyaretçi
bende 2 yıl önce yaptığım diyet ve egzersizlerle 18 kilo vermiştim.bu büyük bir başarıydı çünkü öğrenciyken bile 69 dum.doğum hastalıklar ilaçlar derken 79 olmuştum ve çevrem beni o kiloda tanıdı...kilo verdikten sonra herkes şaşkın şaşkın bakıyodu...boyum kısa olduğu için 10 kilo kadar daha vermem gerekirken ben yemeye başladım:eek:klava::eek:klava::eek:oofff sinir stres günler kilo aldığım için ...82 oldumsenağlamaher diyetten sonra 2-3 kilo eklemeli devam ediyor tecrübeyle sabittirkafamçokkarıştı

şimdi tekrardan başarıya koşmak istiyorum bu defa tüm yeme alışkanlıklarımı değiştirerekyerimsenibensağlıklı beslenip aktiviteyi arttırmak ve duygusal açlıkta karnımı doldurmamak hedeflerim

kasım sonunda başlamıştım diyetime diyetisyen gözetiminde sonra yarıyıl tatilinde bıraktım annem ve börekleri sağolsunKötü Kazennisan ayında son kez ve hayatımı değiştirerek diyete başladım ve yaklaşık 11 buçuk verdim:sm_cool: vermem gereken 19 kilo var tatlicadiarzu60 kilonun altına inmek zor olacak ama başarmak istiyorum bu defasırnaşık şey

X