Mutfak Dekorasyonu Rondo ve Blender Seti

tüm bunların hepsini alacağınıza sadece tek bir thermomix alın bence. pişirme dahil her şeyi tek başına yapıyor.
Çok pahalı bu ama ya. Gerek yok bence. Zaten şahsen benim ev gereksiz ama belki kullanırım diye aldığım trilyon şeyle dolu. Yoo asla abartmadım. Neyse ya ben de blender seti alıcam. Braun 7087 ile philips hr2653 arasında kaldım. Fiyat farkı iki kat. Braun 1500, philips 750. Nasıl bu kadar artmış fiyatları hayret. Neyse bazı yorumlarda doğramıyor resmen suyunu çıkarıyor yazmışlar. Bunun sebebini bilen var mı. Şimdi bunlar çok güçlü aletler. Şöyle bi 3 saniye yırt yapmak yeterli gelebilirken acaba çok mu tutmuşlar da öyle suyu çıkmış her bir şeyin. Onca para veriyorum madem motoru çok güçlü olmayanını mı alsam gibi saçma bir düşünce de aklıma gelmiyor değil. :KK64:

Çok pahalı bu ama ya. Gerek yok bence. Zaten şahsen benim ev gereksiz ama belki kullanırım diye aldığım trilyon şeyle dolu. Yoo asla abartmadım. Neyse ya ben de blender seti alıcam. Braun 7087 ile philips hr2653 arasında kaldım. Fiyat farkı iki kat. Braun 1500, philips 750. Nasıl bu kadar artmış fiyatları hayret. Neyse bazı yorumlarda doğramıyor resmen suyunu çıkarıyor yazmışlar. Bunun sebebini bilen var mı. Şimdi bunlar çok güçlü aletler. Şöyle bi 3 saniye yırt yapmak yeterli gelebilirken acaba çok mu tutmuşlar da öyle suyu çıkmış her bir şeyin. Onca para veriyorum madem motoru çok güçlü olmayanını mı alsam gibi saçma bir düşünce de aklıma gelmiyor değil. :KK64:
2016dan beri üyesiniz ve bu sitedeki ilk mesajınız mı 😃 dikkatimi çekti valla 😃
Ben de öyle yorumlar okuyorum emin olamıyorum sonra. Henüz almadım, alsam ne alıcam karar vermedim.

evlendiğimden bu yana neredeyse 10 senede 4 tane rondo/blender seti bozdum. Makinada yıkayamıyorsun, uzun süre basılı tutamıyorsun resmen işkence. Hesaplayınca Thermomix daha ucuza geliyor çünkü maşallah taş gibi torununa kadar kalır. Ayrıca sadece blender vs değil. Mutfakta kullandığınız hangi alet varsa hepsinin işini tek başına yapıyor. Ben aldığımdan bu yana tencere bile kullanmıyorum neredeyse. o yüzden her kuruşuna değer diye düşünüyorum. Sabah 7de çalışmaya başlıyor akşam 7ye kadar durmadan çalışıyor bizim katya :)