Lazer Epilasyon Robotx Hibrid Alexandrite Lazer (2019)

Ben de yaşadığım yerde insanların genellikle tercih ettiği, başka da daha iyi bir yer olmaması nedeniyle bir güzellik merkezinde bacaklarım için bu robotx hibrit cihazla lazere başladım. Bikini bölgesi için de cynosure isimli alex olduğunu söyledikleri bir makine kullandılar. Kendilerinden çok eminler ve işlerinin ustası olduklarını söylediler. Sadece konuşmak için gitmiştim, yaptırmış oldum. Yıllarca lazer epilasyonu çok araştırıp bir türlü emin olamıyordum ama başlamış oldum. Toplam 3 seans ve 3 kontrol seansı gidebildim. Daha sonra pandemi olunca devam edemedim. Gittiğim sürece azalmalar olmuştu. Ama 3 aydır hiç gitmedim sadece incelmiş gibi ama asla azalma, boşluk olmadı. Hepsi geri çıktı. Bu 3 seansa 1600 gibi bir ücret ödedim. 2 bölge yaptırdım, bu fiyata en azından biraz azalma görmeliydim. Cihazlar ıpl mi hiç anlamadım. Güzellik merkezleri açıldı, hala cesaret edip gidemiyorum ama gerçekten devam etmeye değer mi bilmiyorum, yaşadığım yerde de çok merkez yok. Genel olarak 3 seans gittin devam etmeden bilemezsin diyorlar ama en azından azalma olması gerekmez miydi, bu cihazlara uzun süre devam edip sonuç alanlar var mı?

Ben de yaşadığım yerde insanların genellikle tercih ettiği, başka da daha iyi bir yer olmaması nedeniyle bir güzellik merkezinde bacaklarım için bu robotx hibrit cihazla lazere başladım. Bikini bölgesi için de cynosure isimli alex olduğunu söyledikleri bir makine kullandılar. Kendilerinden çok eminler ve işlerinin ustası olduklarını söylediler. Sadece konuşmak için gitmiştim, yaptırmış oldum. Yıllarca lazer epilasyonu çok araştırıp bir türlü emin olamıyordum ama başlamış oldum. Toplam 3 seans ve 3 kontrol seansı gidebildim. Daha sonra pandemi olunca devam edemedim. Gittiğim sürece azalmalar olmuştu. Ama 3 aydır hiç gitmedim sadece incelmiş gibi ama asla azalma, boşluk olmadı. Hepsi geri çıktı. Bu 3 seansa 1600 gibi bir ücret ödedim. 2 bölge yaptırdım, bu fiyata en azından biraz azalma görmeliydim. Cihazlar ıpl mi hiç anlamadım. Güzellik merkezleri açıldı, hala cesaret edip gidemiyorum ama gerçekten devam etmeye değer mi bilmiyorum, yaşadığım yerde de çok merkez yok. Genel olarak 3 seans gittin devam etmeden bilemezsin diyorlar ama en azından azalma olması gerekmez miydi, bu cihazlara uzun süre devam edip sonuç alanlar var mı?

ben de aynı şeyi hissediyorum IPL gibi sanki bu cihaz biraz.
ya kardeş normal alex'e git sen.. ben yıllar önce gitmiştim daha da çıkmadı. önceki gittiğim yer kapandığı için ve buna son teknoloji dedikleri için gittim ben de.
incelmeler oldu ama azalma yok.
daha önce de lazere gittiğim için normal değil bu diyorum. azalmalıydı çünkü..

ben de aynı şeyi hissediyorum IPL gibi sanki bu cihaz biraz.
ya kardeş normal alex'e git sen.. ben yıllar önce gitmiştim daha da çıkmadı. önceki gittiğim yer kapandığı için ve buna son teknoloji dedikleri için gittim ben de.
incelmeler oldu ama azalma yok.
daha önce de lazere gittiğim için normal değil bu diyorum. azalmalıydı çünkü..
Yaşadığım yer küçük bir yer olduğu için pek fazla seçenek yok maalesef, bir de tüylerim siyah değil alexin uygun olmaz demişlerdi. Ama ben de devam etmemeyi düşünüyorum, ıpl bence de. Umarım yaşadığım yerde gerçekten kaliteli makinelerle işlem yapan yerler kısa sürede açılır, cevabınız için de teşekkürler.

Yaşadığım yer küçük bir yer olduğu için pek fazla seçenek yok maalesef, bir de tüylerim siyah değil alexin uygun olmaz demişlerdi. Ama ben de devam etmemeyi düşünüyorum, ıpl bence de. Umarım yaşadığım yerde gerçekten kaliteli makinelerle işlem yapan yerler kısa sürede açılır, cevabınız için de teşekkürler.

tüylerin siyah ve kalın değilse diod olacak o zaman seninki. kaliteli bi diod cihazı bul benden tavsiye.

Aman diyim daha fazla devam etmeyin.lazeri güvenilir bi hastanede veyaa poliklinikte yaptırın.yuzünuze lazer yaptirmayin tuyler tetiklenir.önerilen iğneli epilasyondur.onu da iyi arastirip ustalarina yaptirmak gerekir. Gittiginiz cihaz en kıytırık cihazlardan arastirin fiyatı 30 bin tl yi geçmez kuaförlerde bile var.ipl denen meret tüyleri uyutur ağda gibi düşünün yaptirdığiniz vakit vucut tertemizdir birakinca tekrar tüyler çıkar.ucuz maliyetle elde edip lazer diye insanları kandırıp para cuvallaıyorlar.Yuz bölgesinde ve vücutta gobek gogus gibi bolgelerde tüy artışı yapar.yani ayva tüyleri uyandirir.ipl denen sey zamanla vitiligo hiperpigmentasyon hipopigmentasyon ciltte kararmalar yapar.ardından dereceyi fazla verip cildinizi yakarlarsa o yanık ne yazık ki yıllarca cildinizde kalır diğer lazer ceşitlerine benzemiyo bu yanıklar.krem şu buyla asla geçmiyo.bnm 2 yıldır yüzümün sol tarafında para buyuklugunda koyu tonda leke var açılma da yok renginde.bnm başıma öğrenciyken geldi tüm bunlar.depresyonunu yaşıyorum.ben bi cahillik ettim.pişmanım

bu benim yazdığım cihazdan mı bahsediyosun yoksa normal IPL'den mi?
ona göre bırakıcam ben de lazeri. başka bir yer araştırcam

Umarım herkes okur ben bu cihaza 4 seyans falan gttim yüzümde olmayan yerde kıl cıkardı lanet şey ve o cihaz lazar değil ıpl cok arastırdım sakın ha paranızı yedirmeyin. Şu karantinada bioderin karınca yumurtası yağını aldım yüzümü doktor eldiveni ile alıyorum sonra aldıgım günle beraber 3 gün bu yağı sürüyorum. 2 aydır bu yağı kullanıyorum resmen lazer etkisi çenemdeki tüyleri elimle tutunca kendinden geliyor cok cok memnun kalırsam yine ayrı bir konu acar yazarım. Böyle yağları en az altı ay düzenli kullanmak lazım. Sevgiler...

Benim gittiğim güzellik merkezinde robotx alexandrite hibrit cihazı ile yapıyorlardı 9 seans gittin ben karantina döneminde hepsi tekrar çıktı. Şu an yeni bir cihaz getirtmişler alexdio ismi kadına sordum arasındaki farkı bu lazer cihazı dedi

Benim gittiğim güzellik merkezinde robotx alexandrite hibrit cihazı ile yapıyorlardı 9 seans gittin ben karantina döneminde hepsi tekrar çıktı. Şu an yeni bir cihaz getirtmişler alexdio ismi kadına sordum arasındaki farkı bu lazer cihazı dedi
Bence bu cihaz da ıpl gibi bir araştırın isterseniz. Ben de robotx cihaza 3 senans gittim ve pandemiden dolayı 4 aydır gitmedim ve hepsi geri çıktı. Youtube'da robot x ile ilgili video izlemiştim, oradan ıpl olduğunu öğrendim. Zaten kendi sitesinde de açıkça ıpl olduğunu yazmışlar. Gittiğim merkeze tüylerin geri çıktığını söyledim ve normal olduğunu, gelemediğim için olduğunu söylediler. Ama bence en azından biraz azalma olmalıydı. Gerçekten çok dikkat etmek lazım bir çok merkezde ıpl var. Ben de şu anda araştırma aşamasındayım. Küçük bir yerde yaşadığım için seçeneğim yok. Sırf bı yüzen 3 4 saat uzakta bir ilde bile yaptırmayı düşünmeye başladım.🤷🏽‍♀️ Hem paramız hem zamanımız hem sağlığımız etkileniyor.

Bence bu cihaz da ıpl gibi bir araştırın isterseniz. Ben de robotx cihaza 3 senans gittim ve pandemiden dolayı 4 aydır gitmedim ve hepsi geri çıktı. Youtube'da robot x ile ilgili video izlemiştim, oradan ıpl olduğunu öğrendim. Zaten kendi sitesinde de açıkça ıpl olduğunu yazmışlar. Gittiğim merkeze tüylerin geri çıktığını söyledim ve normal olduğunu, gelemediğim için olduğunu söylediler. Ama bence en azından biraz azalma olmalıydı. Gerçekten çok dikkat etmek lazım bir çok merkezde ıpl var. Ben de şu anda araştırma aşamasındayım. Küçük bir yerde yaşadığım için seçeneğim yok. Sırf bı yüzen 3 4 saat uzakta bir ilde bile yaptırmayı düşünmeye başladım.🤷🏽‍♀️ Hem paramız hem zamanımız hem sağlığımız etkileniyor.
Ben ilk başladığım zaman bu cihaz hakkında baya güzel yorumları okumuştum ama şu an her yerde aynı şeyi görüyorum ıpl olduğu yazıyor bir çok yerde
Güzel bir lazer cihazı bulursanız buraya yazarmısınız

Ben ilk başladığım zaman bu cihaz hakkında baya güzel yorumları okumuştum ama şu an her yerde aynı şeyi görüyorum ıpl olduğu yazıyor bir çok yerde
Güzel bir lazer cihazı bulursanız buraya yazarmısınız
Ben orijinal buz lazerin etkili olabileceğini düşünüyorum. Buzlazer.com sitesine girip oradan yaşadığınız yerde varsa bakmanızı öneririm. Maalesef benim yaşadığım ilde yok. Yine bir de aynı marka yeni model alexandrite cihaz çıkarmış. Saten lazer adı, yine onun da saten lazer sitesinde orijinal yapan yerleri mevcut. Bu cihazlar fda onaylı, bana güvenilir geliyor ama dediğim gibi bana uzak ilde var. Ama biraz daha bekleyip uzakta olsa gitmek istiyorum.

Ben 1 seans girdim ve memnun kaldim pazartesi 2.seansima giricem ama hic kilim cikmadi toplamda 8 seans olucak su anlik memnunum

Ben İstanbulda bir merkezde bu cihazla lazer yaptırıyorum. 4 seans girdim ve gerçekten de tüylerim azaldı. Ama cihaz sanırım IPL. O yüzden sonradan çıkar diye tereddüt ederek gidiyorum. Bu cihazı bilen varsa aydınlatsın. #robotx
Merhaba bende bu cihaz a yeni başladım etkisini gördünüz mü yoksa tüyler çıktımı sonradan

Merhabalar.Yardımcı olmak istiyorum sizlere.İsmim Gideceğiniz yeri, Kullandıkları cihazı ve uygulama yapacak olan uzmanı iyice araştırmanızı tavsiye ediyorum.
Hangi cihaza giderseniz gidin lazerler kesin çözüm değildir bir nevi uyutma yöntemidir.
Ağdaya gider gibi lazere gitmeniz gerekicek.

Ama ben Robotx cihaza 6 seans gittim tertemiz sonuç aldım. Ne yanık oldu ne de yerine kıl çıktı.

X