Risk var mi

Gecikmesin diye içtim sağ olsun ona rağmen gelmedi kafamın doluluğuda tabii etken ben bebek istemediğim için birleşme yaşamaktan çekiniyorum ve bu şekilde zevk suyu da korkutunca yapmadığım şey kalmadı
Bu kadar şeyi içmek bile hormonlarınızla oynar, abartmayın :) tekrar yazayım mevsim geçişleri, ramazanda oruç tutuyorsanız uzun süreli açlık susuzluk hepsi zaten düzeninizle oynayan şeyler. İlişkiden 12-14 gün sonra çıkar testte, sizin 20 gün olmuş çıkmadıysa yoktur bi şeyler içip durmayın

Bu kadar şeyi içmek bile hormonlarınızla oynar, abartmayın :) tekrar yazayım mevsim geçişleri, ramazanda oruç tutuyorsanız uzun süreli açlık susuzluk hepsi zaten düzeninizle oynayan şeyler. İlişkiden 12-14 gün sonra çıkar testte, sizin 20 gün olmuş çıkmadıysa yoktur bi şeyler içip durmayın
Evet oruç tutuyorum belki buda etkiledi şu son cümle şifa resmen yirmi gün geçti test negatif çok şükür ☺️

Ay erken gebelik testi ve normal test arasındaki fark nedir onu da sordular verirken ama ben normal test aldım

Velev ki normal penetrasyon yasandi ve o gun dollendiniz, 14 gun sonra en kotu markali testte dahi cikardi, hadi 3 gun gec dollendiniz diyelim yine cikardi.

Gebe degilsiniz.

Merhaba herkese iyi ramazanlar benim bundan 20 gün önce erkek arkadaşımla bir yakınlaşmam oldu. Birleşme yaşamadım sadece sürtünme oldu regli olmam gerekiyor bugün fakat olmadım oruçtan dolayı her akşam bitki çayları tükettim fakat yine de gelmedi. Dün test yaptım negatif. Biliyorum sürtünme ile olmaz ama insan yinede kaygilaniyo
Olmaz canım olmaz.olursa da icabına bakarsın.bulabiliyorken seviş gitsin.hayatı zorlaşırma bu kadar.

Olmaz canım olmaz.olursa da icabına bakarsın.bulabiliyorken seviş gitsin.hayatı zorlaşırma bu kadar.
Regl oldum günümde yoğunda geçti üç gün sonrası azalmalar ile bitti. Artık risk yok diyebiliriz değil mi

X