Göz Makyajı Rihanna Kas Rengini Açtırmış Mı Yoksa Boyatmış Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
kızlar sizce rihanna bu resimde siyah olan kaşlarını açtırıp grimsi mi yaptırmış yoksa içinde boya var mı?
rihannapc7.jpg

bence her ikiside önce açtırmış sonra griye boyatmış diye düşünüyorum çünkü siyah bu renge kolay kolay gelmez hemen açılmaz yani

ya peki siyah açılınca boyamadan ne renk olur? mantık olarak o da gri olur gibi geliyo... bi de sadece a.tırsam rengini, sürekli kendiliğinden açılır mı yoksa bi süre sonra koyulaşır mı?

boyatanlar bikaç gün sonra alttan siyahlar çıkıyo diyo ama bazıları da gitgide açılıyo diyo .hangisi?

bir de siyahı kırdırmak boyatmak kadar tehlikeli mi? dökülüyo mu?
kafam çok karıştı

Bana sanki kalıcı makyaj varmış gibi geldi. Yüzünün o kısmına ışık yansımış dikkat edin, kaşlarının olduğu yer de parlamış. kaş olsa parlamaz öyle, bence dövme var orda

ya bence gri kaş hiç yakışmamış yaşlanmış da saçını boyatmış kaşları beyazlamış gibi duruo hem esmerlere siyah kaş yakışır bence ama yüzün beyazsa kaşların koyu renkse açtırırsan sorun olmaz cnm

yaa ben de zaten sarıya boyatmam ama en azından rengi kırılsın kömür gibi kalmasın.. mesela rihanna zenci ama bence yakışmış kaşları tabi saçlar simsiyah olunca olmuyo..

ya peki ne kadar sıklıkta açtırmak lazım kaşları yoksa gerek yokmu? yukarda dolu soru sordum.. cevap vercek yok mu??:eek:

o zamna şöyle sorayım ben bu tarz siyahın açığı gibi bi renge nasıl kavuşurum?

X