Göz Makyajı renkli eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
kızlar yeşil renkte bir eyeliner istiyorum ama istediğim tonu bulamadım :1no2: genelde parfümerilerde yeşil eyeliner istiyorum dediğimde çıkardıkları renk tükenmez kalem gibi oluyor ama ben koyu bir yeşil istiyorum. böyle bir eyeliner kullanan ya da gören ,bilen var mı? :uhm:

parfümerilerde morley marka var ben düğün makyajımda kullanmıştım çok güzel tavsiye ederim.

Prestige diye bir marka var, onun sanıyorum aradığın renkte eyeliner'ı var...Ben siyahını kullandım, sürülmesi de rahat...

Prestige diye bir marka var, onun sanıyorum aradığın renkte eyeliner'ı var...Ben siyahını kullandım, sürülmesi de rahat...

sağol canım da nerelerde vardır bu yani ben hiç duymadım bu markayı normal parfümerilerde var mıdır ki acaba??

Pikenz'e bağlı bir marka diye biliyorum. İstanbul'da pek çok parfümeride var, Erkul kozmetik, T-shop gibi...Ankara'da nerde bulabilirsin pek bilmiyorum yalnız

Pastel Ve Golden Rose Da Var Bn Kullaniyorum Bide Işiltili Olanlari Var Onalrida önce Ayni Tonlarda Göz Kalemi üsürp üstüne Sürüyorum Süper Duruyorrrr.

Bu eyelinerı nasıl düzgüncene sürüyorsunuz? Hep deniyorum ama çok çirkin bir görüntü ortaya çıkarıyorum:roflol:

bende eyelineri kullanmakta zorlanıyordum. ama bir kaç senedir veritanın dipleiner den kullanıyorum sonuç mükemmel üstelik renk çeşidide var. fırçlı değil tıpkı keçeli kalem gibi ucu o sebeple kullanımı oldukça kolay kızlar.

X