Reglime 3 gun var ama hiç akıntı yok bir kaç gündür

snaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
34
2
Merhaba arkadaşlar benim reglime 3 gün var sormuştum önceden beyazımsi akıntı geliyor diye ama oda yok artık hiç akıntı olmaması normal mi

Merhaba arkadaşlar benim reglime 3 gün var sormuştum önceden beyazımsi akıntı geliyor diye ama oda yok artık hiç akıntı olmaması normal mi
Kurumuşsun kız :KK70: Banyo yaparken falan çok mu sabun kullandın onunla alakalı olabiliyor, stresle de olabiliyor hatta hormonlarla da aslında bir sürü sebebi var seninkini bilemiyorum şimdi. Geçer bir şey olmaz

Kurumuşsun kız :KK70: Banyo yaparken falan çok mu sabun kullandın onunla alakalı olabiliyor, stresle de olabiliyor hatta hormonlarla da aslında bir sürü sebebi var seninkini bilemiyorum şimdi. Geçer bir şey olmaz
Kurmuşsun ne kız Allah seni çok çok stres yapıyorum da bu etkiler mi acaba kurumuşsun ne demek acaba onu da sorayım 😂🥲

Kurmuşsun ne kız Allah seni çok çok stres yapıyorum da bu etkiler mi acaba kurumuşsun ne demek acaba onu da sorayım 😂🥲
Akıntı olmayınca öyle deyiverdim :KK70: Sorun olduğundan değil şekerim. Adet zamanın da yaklaşmış hormonların oynuyordur o da bir etken. Stresle baş etmeyi öğrensen iyi olur her alanda sıkıntı yaratıyor insana :)

Senin gecikme oldu mu ki? Daha var yazmıştın. Bir sürü sebebi var ya bunlar sadece ihtimali daha yüksek olanlar. Kötü beslenme bile etkileyebiliyor. Ama ciddi bir problem değil arada bende de oluyor
Yok daha 3 gün var olmaz da inşallah zayıflıkta etkiler mi böyle şeyleri

X