Jinekoloji Regl kabı kullanan var mı?

ilk birkaç sefer alışana kadar yerleştirken acıyabilir. tırnaklarına dikkat etmen gerek. etini sıkıştırması yoksa yerleştirmek kolay.her seferinde acı olmuyor koku yok çok nadiren düzgün yerleştirmediğinde sızıyor

Hayır,kayganlastirici gerekmiyor.Kendinize uygun büyüklükte seçerseniz ve düzgün yerleştirirseniz sızma olmuyor.Cok çok rahat aslında kullanması.Ama alışana kadar biraz yerleştirmede zorlanabilirsiniz.Alisinca çok kolay,rahat ve masrafsız.

Bende merak ediyorum, bende içinde kalırsa diye bi korku var, çevremde hic kullanan olmadığı için, size saçma gelebilir tabi mesela ne kadar derine koyuyoruz bombik kısmın ucu hafif dışarı da oluyor mu. Yada yürürken ki hissiyatı nasıl. Çıktı mı kaydı mı yada katlandimi gibi kaygılar oluyor mu? Son sorum ise tam oturduğunu nasıl anlarız, bize göre büyük yada küçük aldığımızı yani?

Yaklasik 1-1,5 yildir kullaniyorum. Oncesinde tampon kullandiysaniz kullanimi cok kolay. Elin tam alismasi yaklasik 3 dongu suruyor. Ondan sonra akma kokma olmuyor ama ben garanti olsun diye regl kiloduyla beraber kullaniyorum kafam rahat. Tertemiz.

bence süper bir şey kızlarım için almıştım şimdi de kendim için aldım okadar rahat ki. peddon markasından aldım ben
içerisinde ped var ve külodun farklı boyutları var regl yoğunluğuna göre farklı boyut kullanabilirsin. 8 saat kadar sıvıyı hapsediyor ve koku olmuyor. ama kuruma süresi biraz uzun

X