Regl gecikmesi hamile kalma ihtimalim

Kesty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
3
1
23
Bir ilişkiye girmedik ama elindeki dölü silip sonra o elini bana değdirdi içten ama cıkardı sonra hatırlayıp reglimden normalde 2 gün önce yaşandı ufak ufak gecikmeler oluyordu ama şu anda 5 gün gecikti ve sık idrara çıkıyorum uykulu hal halsizlik falan var ama hep olan şeyler napmam lazım test aldırayımmı

Bir ilişkiye girmedik ama elindeki dölü silip sonra o elini bana değdirdi içten ama cıkardı sonra hatırlayıp reglimden normalde 2 gün önce yaşandı ufak ufak gecikmeler oluyordu ama şu anda 5 gün gecikti ve sık idrara çıkıyorum uykulu hal halsizlik falan var ama hep olan şeyler napmam lazım test aldırayımmı
Hayırlı olsun hamilesiniz 🤰🏻
Test yapın çift çizgi yüzde 100

Yani akıl var mantık var şaka gibisiniz. 🤦🏻‍♀️ Adetten 2 gün önce zaten hamile kalma şansınız yok. Kaldı ki ortada birleşme bile yok. Psikolojiktir stresten gecikmiştir.
Ama yarın 6. Gün olcak 9 günde yumurtalanma oluyo yarın test alıcam pozitif cıkarsa türkiyede bebek düşürücü haplar yok o zaman ne yapıcam doktora aile hekimine gidemem ailem öğrenemez

Yap tabi geç kalmışsın bile:KK66:

Madem istemiyorsunuz böyle bir durum yaşamayı, o halde neden tüm bunlara izin veriyorsunuz bende bunu anlamıyorum. Adam elini kolunu bağladı da zorla mı dokunup soktu dölünü tövbestağfurullah. Umarım gebe değilsinizdir. Test yapıp derhal kontrol edin bence buraya yazmadan önce. İlk düşüneceğiniz hareket bu olmalı. İyi günler🌿

X