Doğal Saç Bakım Kürleri redox-c ampül saça uygulanır mı?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
ombreli ve dibi çıkmış saçlarım var ve ben saçlarımı hızlı uzatmak istiyorum sizce c vitaminini ampül olan c vit sampuanıma ya da saça uygularsam sonuç verir mi? tecrübeleri olanlar paylasırsa çok sevinirim bu arada evde c vitamini bemiks evigen bepanten buldum tarihleri geçmeden değerlendirmek istiyorum diğerlerini zaten kullanıyorumda bemiksi kokusu yüzünden kullanmıyordum, ampül şeklinde olan c vitamininide yani redox-c hiç bir yerlerde duymadım... bu arada saç açmak ve boya akıtmak için kullanıyormuş bazı hanımlar ama c vitamini suda eriyen formlarını.. tamda saç diplerim gelmişken bir iki ton açılsa hiç fena olmazdı🧚‍♀️:KK8:

kimse denememiş galiba ben denedim arkadaşlar 40 dakika saçımda bıraktım ve saçımın rengi mükemmel açıldı ya 5-6 ton fark attı.. saçımın dipleri çok açılmıştı o zamanlar kuaförde kendi rengine boyamıştı hatta koyu kahve ve siyah gibiydi 40 dakikada nasıl sarı oldu anlamadım ya açık kahve oldu birden c vitaminini papatya yerine kullanabilirmişiz yıpratmadı ama ben bir çok yağ ile arıştırdım.. sizinkini yıprattı mı deneyen var mı???? çok merak ediyorum :)))

X