Reaktif Lenf Bezi

21 cm 23 cm den bahsediyorsunuz bu boyutlar çok ciddi değil mi ? 2 cm olunca alınıp pataolojiye gidiyor doğru anlıyorum değil mi cm

3 doktor gordum 2 si umursamadi en son arastirmak lazim sebeblerini dedi . Hepsi farkli farklı konusuyor .
Boynumda en büyüğü 23x7 reaktıf ama dokusu bozuk 2 kez bıyopsı alınmıştı hoca ondan öyle dedı
Dıger boynum 22x7 oval rekatıf
Kasık 17x5 en büyüğü
Koltuk altı 13x5
Multipl sayıdalar zaten
Bıyopsı yapıldı yenılerı de çıktı kaldılar öyle
Yanı daha nereye gıdeyım bılmıuorum

Koronadan sonra aynı durumu ben de yaşadım maalesef.lenflerim asi olduktan sonra inanılmaz şekilde şişti.agiz yaraları boğaz enfeksiyonlari...lipomum bir tane kolda varken aşıdan sonra kollarımda bacaklarımda birkaç tane daha çıktı.cok pişmanım aşıyı olduğuma.meryem hanımla bdv de konuya denk gelmiştik bu konuyu da o sayede gordum
Suan nasilsiniz gectimi lenf bezleriniz ? Kemik agrilari yasadiniz mi ? Bnde cok pismanim . Bnde agiz yaralari oluyor .

Suan nasilsiniz gectimi lenf bezleriniz ? Kemik agrilari yasadiniz mi ? Bnde cok pismanim . Bnde agiz yaralari oluyor .
Hayır geçmedi.takibe aldı doktor.bu ay takibin var.simdilik bir yıllık bir takip verdi 2 ayda bir gideceğim.siz nasilsiniz?kemik ağrım olmadı açıkçası.bogazda enfeksiyon olunca lenflerimi etkiliyor.

Hayır geçmedi.takibe aldı doktor.bu ay takibin var.simdilik bir yıllık bir takip verdi 2 ayda bir gideceğim.siz nasilsiniz?kemik ağrım olmadı açıkçası.bogazda enfeksiyon olunca lenflerimi etkiliyor.
Arastirdimda asidan sonra cok kiside olmus bu durum malesef . Bnm kiler ne zmndir varlar bilmiyorum tam olarak emin degilim cunku once hic bakmaz ellemezdim . Ama son zamanlar lenflerim artikca agrilarimda artti . Gezen kemik agrilarim var . Hem bacaklarda hem kollarda . Lenflerimin oldugu yerlerde agei yapiyorlar .

Arastirdimda asidan sonra cok kiside olmus bu durum malesef . Bnm kiler ne zmndir varlar bilmiyorum tam olarak emin degilim cunku once hic bakmaz ellemezdim . Ama son zamanlar lenflerim artikca agrilarimda artti . Gezen kemik agrilarim var . Hem bacaklarda hem kollarda . Lenflerimin oldugu yerlerde agei yapiyorlar .
Peki bogazda agri olunca tum vucutta ki lenflerinizimi etkiliyor ?

X