Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

Merhaba 12+6 cinsiyet tahmini yapabilir misiniz rica etsem ☺️

Eklentiler

• IMG_1259.jpeg
    IMG_1259.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 30
Güzel hamilelerimmm cinsiyetler belli olunca beni unutmayın olur muuu?🥹♥️🧿🧿 Merak ediyorum dönüş yapın mutlaka bakalım kimlerin tahminleri çıkacak ki kendime güveniyorum net olur demesem de 😇 hepinize hayırlı doğumlar diliyorum çiçeklerim 🌺✨🤍 Basakbasak1 Basakbasak1 Y Yengec7 soundoffreedom soundoffreedom cilekkokusu90 cilekkokusu90
Eee kizlar nasılsınız bakalım? Hepinizin anneler gününüzü şimdiden kutluyorumm😍😍🧿🧿🫂❤️❤️🌺🌺 öğrenen var mı minnaklar prenses mı prens mı hadi bakalım sayımızı bilelimm Y Yengec7 soundoffreedom soundoffreedom cilekkokusu90 cilekkokusu90 Basakbasak1 Basakbasak1

Eee kizlar nasılsınız bakalım? Hepinizin anneler gününüzü şimdiden kutluyorumm😍😍🧿🧿🫂❤️❤️🌺🌺 öğrenen var mı minnaklar prenses mı prens mı hadi bakalım sayımızı bilelimm Y Yengec7 soundoffreedom soundoffreedom cilekkokusu90 cilekkokusu90 Basakbasak1 Basakbasak1
Teşekkürler hepimizin kutlu olsun🤗
Bende dün doktora gittim 10+0 dı. Normalde 2 gün geriden geliyordu ölçümlerde, simdi 4 gün fazla cıktı. 10+4 ölçtü boyunu. Böyle şeyler olabiliyor mu ? Bu arada çok kötü hasta oldum 2 hafta. 1 hafta hastanede yattım ilaç kullandırdılar kadın dogumcuya danışarak. Acaba ilaçlardan olmuş olabilir mi? Benimde cinsiyeti belli değil henüz cok erken oldugunu soyledi doktor.
2 li test için benimde mayısın sonunda randevum var. Fetal dna için bilemedik karar veremedik. Yaptıgınız arastırdıgınız seyler için önerilere fkirlere acığım 🤗

X