Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra rengi nasıl açılır

ImTheDevil

I’m a devil of my world
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
7.390
20.375
arkadaşlar lütfen yardımcı olun elimde çok sevdiğim bir pudra var yanlışlıkla bir ton koyu rengini almışım ve bunu yeni fark ettim bunun rengini bir şekilde açma imkanım var mı? Bebek pudrasi ile karıştırdım olmadı fondötenle karıştırdım olmadı başka pudra la karıştırdım bütün özelliği ışıltısı gitti konuyu makyaj bölümüne açtım ilgilenen olmadı bana el atacak biri var mı?

Pudranin hepsini karıştırmadim canım çok az başka bir kaba alıp deneme yaptım

ah canım yazın hiç kullanamam güneşte kalmak bana çok zararlı güneş koruyucu v.s dursam bile bronz olmaktan çok kızarmış tavuk gibi oluyorum

ah canım yazın hiç kullanamam güneşte kalmak bana çok zararlı güneş koruyucu v.s dursam bile bronz olmaktan çok kızarmış tavuk gibi oluyorum
Rahatsız olduğun goruntuden pudrayla kurtulabilirsin.bence sen dene bu yaz.fondotenin rengi acılabilir ama koyultulabilir.ancak pudranın renginde oynama yapılabileceğini sanmıyorum.belki pudraladiktan sonra açik renk bir pudrayla üstünden geçebilirsin.uzun iş.bence sen yazin kullan.

Rahatsız olduğun goruntuden pudrayla kurtulabilirsin.bence sen dene bu yaz.fondotenin rengi acılabilir ama koyultulabilir.ancak pudranın renginde oynama yapılabileceğini sanmıyorum.belki pudraladiktan sonra açik renk bir pudrayla üstünden geçebilirsin.uzun iş.bence sen yazin kullan.
evet fondöten olsa kolay renk dönüştürücü damla vs var pudra olması sıkıntı kalsın bakalım yazın denerim

Ben de geçenlerde yanlışlıkla koyu renk pudra aldım. Pudranın rengini ne yazık ki değiştiremezsin ama benim önerim bir kontür fırçasıyla yüzünü gölgelemek amaçlı kullanabilirsin. Ben çok sevdim hatta bittiğinde tekrar böyle alırım, normalde bu iş için fondöten kullanıyordum ama çok göze batıyor. Gölgelemenin temeli yüzünü oval hale yaklaştırmaktır. Yüzünün oval şeklin dışında kalan kısımlarını belirleyip oralara daha yoğun olmak üzere pudrayı fırçayla saç dibi ve yüz çerçevenden içe doğru az miktarda ve yumuşatarak uygularsan hatlarını yumuşatmak ve makyajına kontrast sağlamakta yardımcı olacaktır. Tabii ki kenarlara sadece, yüzünün ortasına denk gelmemeli.

X