Psikolojik değişiklikler ve eşlerinizin yaklaşımı

Ç

ÇİLEK-79

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ÇİLEK-79
Arkadaşlar hamilelikte psikolojiniz değiştimi ? değiştiyse neler değişti ve eşleriniz bu durumda size nasıl davranıyor. paylaşırsanız sevinirm..

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
günaydın ewet ilk 3 ay tamamen deişiyor olmicak şeylere alınıp ağlıyordum daha sonra yavaş yavaş azalıyor ama annemi çok özlüyorum bu hiç geçmedi annem yakın ama onu çok özlüyorum

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Bende annemi çok özlüyorum. hep yanımda kalsın istiyorum.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Evet cok degisti herseye bagiriyorum duygulaniyorum esim yazik artik cok sabirli oldu.Sesini cikarmiyo ne yapsin yoksa daha beter oluyo.Anlayisli olmasi cok oenmli erkegin yoksa iyice bunalima gireriz bence.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
ben bugun 35 hafta bir gunluk hamileyim mesela.birde uc yasindabi oglusum var .tum gun onunla ugras kostur .ev isi yemek derkencanim cikiyokafamçokkarıştıbide bu son donemlerde agirlasmaya basladim.hersey gucume gider oldu.esim sisko dese agliyorum.ya aslinda esimin sucu yokta ben cok hassasim cok duyarliyim kokulara bide adam sarilsa kizarim sarilmasa kizarim allah bizede eslerimide sabir versin.sagsaglim kurtulur bebeklerimizi elimize aliriz insallah:enbuyukkk::nazar:

X