Protez tırnak sağlıklı mı?

EGE333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
284
141
36
Kızlar bugün ayak ve el tırnaklarıma protez tırnak yaptırcam sizce sağlıklı mı yaptıran var mı? Birde ne kadar süre kalıyor ortalama

Kızlar bugün ayak ve el tırnaklarıma protez tırnak yaptırcam sizce sağlıklı mı yaptıran var mı? Birde ne kadar süre kalıyor ortalama
Yaptırdınız mı bende istiyorum ama henüz yaptırmadım.

yaptırdım çokta beğendim güvenilir bir yer olması önemli protez 2 ay gidiyormuş diğer tırnaklarıma da kalıcı oje yaptırdım yaza mis gibi giriş oldu çıkardıktan sonrada yazarım
Nikahımda yaptırmak istiyorum az bir zaman kaldı 😇 güle güle kullanın. Bir şey daha soracağım çıkartması nasıl oluyor protez tırnakların?

Nikahımda yaptırmak istiyorum az bir zaman kaldı 😇 güle güle kullanın. Bir şey daha soracağım çıkartması nasıl oluyor protez tırnakların?
Nikah ise mutlaka yaptır balayı vs. Derdin olmaz bide kalıcı yap çok rahat edersin yaptırdığım yer çıkarıyor

ben 2 kez yaptırdım. tırnağı yapan çalışanların asla protezleri yok ve defalarca kez protezden sonra sadece kalıcı oje ile devam etmemi tavsiye ettiler. çok sağlıklı bir işlem olduğu söylenemez töprülenme esnasında tırnak incecik kalıyor ama güzelliği bağımlı yapıyor. çok net pürüzsüz tırnaklar oluyor ve rahatlığı zaten bambaşka

sürekli protez kullanacaksanız çok iyi ama çıkaracaksanız tırnak haftalarca kendine gelemiyor, incecik kalıyor uzasa da çıt çıt kırılıyor hemen

X