Propolis yagi

ezgisude1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2017
394
136
38
Kiz kardesimin vucudunda iltahapli sivilceler var doktor antibyotikli krem yazdi propoliste bir antipyotik oldugunu duydum kremide var kullanan varmi acaba? agiz yoluylada antibyotik verdiler migdesine kotu geliyor bilenler yazabilirmi ?

organik sertifikalı su bazlı propolis damlalar var onlardan alarak hem sivilcelerin üzerine uygulayabilir hemde 1 bardak suyun içerisinde 10 damla damlatıp hergün içebilirsiniz. söylediğin gibi doğal bir antibiyotik özelliğine sahiptir dahili kullanımda bile midenize sıkıntı yapmaz.

organik sertifikalı su bazlı propolis damlalar var onlardan alarak hem sivilcelerin üzerine uygulayabilir hemde 1 bardak suyun içerisinde 10 damla damlatıp hergün içebilirsiniz. söylediğin gibi doğal bir antibiyotik özelliğine sahiptir dahili kullanımda bile midenize sıkıntı yapmaz.
Tamamdir cok tesekkur ederim kullanmaya basladik zaten ins sifa olur

"Propolis" üretici firmanın sahibi babamın yakın bir arkadaşıydı, penisilin alarjim olduğu için sorduk ve uygun olmadığını söylemişti. Tüm aile içti ben içemeyince üzülmüstüm, bir zamanlar :KK48::KK48:

Arkadaşlar Propolis su ile çözülebilen birşey değildir.
bu sadece dini hassasiyeti onlan insanları kandırmak için uygulanan ticari bir aldatmacadır.
Bu konuda çok araştırma yaptım,

evet propolis çok faydalı bir üründür ama suyla yapıldığı iddia edilen ürünlerden fayda beklemeyin.

ilave sorularınız olursa cevaplarım...

Arkadaşlar Propolis su ile çözülebilen birşey değildir.
bu sadece dini hassasiyeti onlan insanları kandırmak için uygulanan ticari bir aldatmacadır.
Bu konuda çok araştırma yaptım,

evet propolis çok faydalı bir üründür ama suyla yapıldığı iddia edilen ürünlerden fayda beklemeyin.

ilave sorularınız olursa cevaplarım...
Nasil uygulanmali peki ?

Hayir vucuttaki iltihaplari kurutmak icin
Her 10 kilo için iki damla suya damlatarak tüketebilirsiniz bu amaç için,
örneğin 50 kg iseniz yarım fincan suya 10 damla damlatarak sabah ve akşam alabilirsiniz. bence vucudun toleransını görmek için ilk hafta sadece sabahları daha sonra sabah akşam alabilirsiniz.
Geçmiş olsun

Her 10 kilo için iki damla suya damlatarak tüketebilirsiniz bu amaç için,
örneğin 50 kg iseniz yarım fincan suya 10 damla damlatarak sabah ve akşam alabilirsiniz. bence vucudun toleransını görmek için ilk hafta sadece sabahları daha sonra sabah akşam alabilirsiniz.
Geçmiş olsun
Tesekkurler bi bunu denemedik umarim sifa olur insallah

X