Prograf 1mg ile hamile kalanlar

Merhabalar program ilacını hala kullanıyormusunuz. Gebeliğiniz nasıl gidiyor acaba insAllah sağlıcakla kucağınıza alırsınız.

10+5 şuanda . Benim tüp bebek değil ama daha önce kan sulandırıcı da kullanmama rağmen 2 defa kalp durması sonucu kürtaj oldum. Doktorum bu defa prograf önerdi o yüzden kullanıyorum . İnşallah sağlıklı bir süreç geçiririm diye dua ediyorum ancak çok tedirginim . İnşallah güzel sonuçlar alırsınız
merhabalar;

konu biraz eski ama sormak istedim. benimde 3 düşüğüm var. hatta 3. kan sulandırıcıda kullandım ama düşük oldu. sonrasında histeroskopi oldum. şimdi tekrar hamileyim bu prograf 1 mg ne için veriyorlar? benim doktorum yine iğne+ aspirin+ progestan +folik asit verdi.

Merhaba kizlar toplamda 4 kez tüp bebek yaptırdık 3. De tuttu ancak yaklaşık 6 haftalikken kalbi durdu. 5. Tup bebek için histeroskopi icin hazırlanırken 6 gunluk adet gecikmesi sonucu hamile olduğumu öğrendim. Ilk beta 2949 ayni gun keseyi gordum 15 gun sonra bebegi ve kalp atışı için kontrole gittiğimde bebeğinin 6+6 olmasi beklenirken 6+2 oldugunu ve kalp ritminin yava olduğunu öğrendim. 4 gun sonra yine gidicem.ama doktorum bana prograf 1 mg verdi organ yetmezliği olan hastalar kullanıyormuş aklima takıldı ve yan etkileri korkuttu kullanan varmı aranızda sonuçları nasil bilgilendiriseniz sevinirim.aglamakdan şiştim artık cok üzülüyorum
merhabalar;

süreciniz nasıl geçti ?
bende 6 haftalık hamileyim ama doktor bebeğe baktığında küçük gördü. 5 gün sonraya randevu verdi. bu prograf 1 mg ne işe yarıyor?

merhabalar;

konu biraz eski ama sormak istedim. benimde 3 düşüğüm var. hatta 3. kan sulandırıcıda kullandım ama düşük oldu. sonrasında histeroskopi oldum. şimdi tekrar hamileyim bu prograf 1 mg ne için veriyorlar? benim doktorum yine iğne+ aspirin+ progestan +folik asit verdi.
Annenin vücudu bebeği yabancı madde gibi algılayıp yok etmeye çalışmasın diye bağışıklığı baskılaması için kullanılıyor

prografı ne kadar süredir kullanıyorsunuz? bana da transferfen sonra verilecekmiş. sizler once mi sonra mı kullandınız

Merhaba benimde 3. Transferim ve şuan 6. Günüm doktorum prograf 1mg verdi kullanıyorum sizin gebelik sonuçlandı mı tutunmustur inşallah bebeğiniz

Merhaba prografı kullanıyormusunuz acaba benimde cuma günü benimde transferim var bu ilaç gözümü korkuttu 😳
Doktorunuz önerdiyse kullanın ben günde 2 kere sabah akşam kullandım bir sıkıntı yaşamadım zaten 3.ayda bıraktırıyorlar merak etmeyin☺️

Doktorunuz önerdiyse kullanın ben günde 2 kere sabah akşam kullandım bir sıkıntı yaşamadım zaten 3.ayda bıraktırıyorlar merak etmeyin☺️
yaaa gerçekten mi gözüm korktuda yan etkilerini okuyunca birde bu sene çok sık vajinal mantar geçirdim bağışıklık düşünce hortluyor o yüzden korktum birazda

yaaa gerçekten mi gözüm korktuda yan etkilerini okuyunca birde bu sene çok sık vajinal mantar geçirdim bağışıklık düşünce hortluyor o yüzden korktum birazda
Bunun mantarla ilgisi olacağını sanmam mantar cilt ph'sı ile ilgili sanırım bu bağışıklık baskılayıcı vücut bebeği reddetmesin diye veriliyor merak etmeyin birçok hanım kullanıyor şikayeti olanı duymadım

Bunun mantarla ilgisi olacağını sanmam mantar cilt ph'sı ile ilgili sanırım bu bağışıklık baskılayıcı vücut bebeği reddetmesin diye veriliyor merak etmeyin birçok hanım kullanıyor şikayeti olanı duymadım
Çok teşekkürler bakalım bugün başlıcam inşallah bir sıkıntı yaşamam bende 🌷

Merhaba ben 3 aşılama 3 tüp bebek denedim
Sadece 1 tane 5. Gün embriyosu tutundu inrtralipid serum kullandım yani başığıklık düzenleyici fazlaysa baskılayıcı düşükse yükseltici. Serumu bir kaç gün yapmadığımda düşük yaptım kalbi atmadı operasyonla aldılar.
Bu son transferde serum kullanmadım hiç tutunma olmadı
Yerleşme gibi pembe kanama oluyor sonra bir kaç saatte adete dönüyor. Vücut yabancı madde olarak görüyor olabilir dediler nk hücre paneli testi yapıcam devlet yapıyor mu bilmiyorum.
1mg prograf mı prednol mü kullanmak gerekir hangisi iyi . Doktorum yanaşmıyor ameliyat edelim miyom var diyor ama ben eminim bağışıklığım izin vermiyor saldırıyor bebeğe. Bilgisi olan yardım edebilir mi

Merhaba ben 3 aşılama 3 tüp bebek denedim
Sadece 1 tane 5. Gün embriyosu tutundu inrtralipid serum kullandım yani başığıklık düzenleyici fazlaysa baskılayıcı düşükse yükseltici. Serumu bir kaç gün yapmadığımda düşük yaptım kalbi atmadı operasyonla aldılar.
Bu son transferde serum kullanmadım hiç tutunma olmadı
Yerleşme gibi pembe kanama oluyor sonra bir kaç saatte adete dönüyor. Vücut yabancı madde olarak görüyor olabilir dediler nk hücre paneli testi yapıcam devlet yapıyor mu bilmiyorum.
1mg prograf mı prednol mü kullanmak gerekir hangisi iyi . Doktorum yanaşmıyor ameliyat edelim miyom var diyor ama ben eminim bağışıklığım izin vermiyor saldırıyor bebeğe. Bilgisi olan yardım edebilir mi
Bu kararsızlığa bende düştüm prednol daha eski bir ilaç sanırım coğu arkadaş bunu kullanmış prograf gebelikte yeni kullanılıyor. Neye göre Dr karar veriyor bilmiyorum en iyisi doktorunuza sorun canım

X