Prof.Dr. Tunç ŞAFAK hocama sonsuz teşekkürler!!!

H

hazallife

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hazallife
Çok basit olduğunu düşündüğüm küçük bir Labium ameliyatının beni bu kadar üzeceğini tahmin bile edemezdim. 6 ay boyunca resmen kabus yaşadım. Ağrılar ve görüntü korkunçtu. Elbet bir çözümü vardır diye plastik cerrahların yolunu aşındırdım. Ama hepsi de geri dönüşü olmayan hatalı bir ameliyat geçirdiğimi , yapabilecekleri fazla bir şey olmadığını söylediler. Hatta en son gittiğim Prof. Dr. dünyanın neresine gidersem gideyim düzeltilemeyecek bir durumda olduğumu ; böyle yaşamaya alışmam gerektiğini söylediğinde sinir krizleri geçirdim. Ümidimin bittiği yerde bir vesileyle Tunç ŞAFAK hocama muayene olma şansını yakaladım. Tunç hocam benim ameliyat sonrası gittiğim 9. doktordu. Kendisi yıldızlar dağıtamayacağını; ama elinden geleni yapabileceğini söyledi. Ben de hocama güvenerek 2. operasyonu kabul ettim. Sonuç tek kelimeyle harika, olabileceğinin belki de en iyisi oldu. Bu arada böyle bir operasyon geçirmeyi düşünen varsa ben ilk ameliyatımı Jinekolog Dr.’a olmuştum. Kontrola gittiğim diğer bazı jinekologların da belirttiği üzere hatalı bir seçim yapmışım. Böyle bir operasyonun kesinlikle plastik cerrahlar tarafından yapılması gerektiğini burada ifade etmeliyim. Ama Tunç hocam zor olanı başardı. Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Beni 6 ay boyunca yaşadığım sıkıntıdan 45 dk.lık bir operasyonla kurtaran Prof.Dr. Tunç ŞAFAK hocam’a sonsuz teşekkürler.

• Konu Sahibi hazallife
cok gecmiş olsun..tanıdık bir hikaye,okuyunca kendi yasadıklarımı hatırladım bende berbat bir sonuç almıştım labioplastide jinekolog kasap sayesinde ve bende senin gibi cok uzun arastırmalar sonunda muhtesem plastik cerrah doktorum sayesinde hayata döndüm,,oda bana aynı senin ikinci ameliyatını yapan doktorun gibi elimden gelenin en iyisini yapacagım dedi ve yapmıştı aylar gecti tabi üstünden...cok basit denilen operasyon işi bilmeyen doktorlar tarafındanda yapılıyor ne acıki...senin yazını okuyunca o kabus dolu günler gözümde canlandı ürperdim hem maddi hem manevi yıkılmıştım cektiğim acı o gecelerce dinmeyen acıda cabası,,benim durumum sendende kötüydü belki,o çektiğim acıları düşünmek dahi stres yapıyor simdi..sakat gibi yürüyemedim oturamadım kalkamadım günler boyu çok çektim kasap jinekoloğun yüzünden..birde o berbat görüntü felaket bişeydi ya seni o kadar iyi anlıyorumki...benim iç dudaklarımı kökünden kesip atmıstı...paramparca birsey gibiydi anlatamam...bunla kalsa iyi ne alaka ise vajen girişimide dikmişti o dikişler atmış berbattı durumum..ve canım doktorum plastik cerrah aylin karanlık sayesinde o bunalımı atlattım açıp baktğında o bile sok olmustu mahvetmiş dedi,,elimden geleni yaparım dedi ve sanki mucize yarattı,coğu doktor aynı sana dedikleri gibi düzelmez dedi ama benim canım doktorum harikalar yarattı beni cok gerginlikte var tabi sakinlestirici yapıp ameliyata aldı tam tesekküllü hastanede,,ameliyat bitti odama getirdiler en ufak acım agrım yoktu sanki ameliyat olmamış gibiydim inanırmısın..canım doktorum benim ya o kadar ilgilendiki..eve gitme kal hastanede dedi dinlemedim acı yok agrı yok ya eve gittim gece 2 de kanamam basladı ilk ameliyattan kötü sonuç alınca kanama var diye korktum gece 2 de aradım doktorumu bişey olmaz buz uygula dedi korkuyorum dedim tamam gel hastanede buluşalım dedi gecenin o saati o kadın yatagından kalkıp geldi muayene etti işte bişey yok üzlme dedi kusura bakmayın dedim eve dönmedim hastanede bana oda ayarladı yat dedi..sabahta erkenden geldi yanıma..şimdi onun becerikli elleri sayesinde harika hissediyorum kendimi....bu kadar ayrıntılı yazmamın nedeni şu,,gercekten muhtesem ve insanlık dolu doktorlarımız var,,canayakın ilgili alakalı doktorlarımız var onu hayatım boyunca unutmam işte...cok basit operasyon ama birde işi bilmez paragöze denk gelmekte var bu işte...özel doktor yaptı bana bu kasaplığı o kadarda param gitti haram olsun düzeltme ameliyatımı yapıp harikalar yaratan anaç doktoruma sevgiler...

• Konu Sahibi hazallife
ilkini jinekolog yaptıda mahvetti diye yazmıyorum bu cümleyi ama estetik estetikçilerin yani plastik cerrahların işidir bana göre..adı üzerinde estetik.....kim yapar plastik cerrahlar...hani kimileri diyor ya jinekoloğ bilir asıl o bölgenin anatomisini his kaybı bilmemne diye yazıyolar iyi o zaman öyle ise burun estetiği yada kulak estetiği yaptırcak olanlarda gitsinler kulak burun boğazcılara yalanmı..niye gitmiyolar sonuçta burundada sorun olabilir koku alma hissi gidebilir burunun anotomisini en iyi kulak burun boğaz doktorları bilir deyip niye onlara estetik olmuyolar niye plastik cerrah yolunu tutuyolar.... ne sacma dimi...neden yani birtek genital estetikte jinekologla plastik cerrah karşı karşıya geliyor,,bir rant savaşına dönüşmüş bana göre.eğrilik büğrülük düzeltme işi estetik işi...estetiğin her şekli vücudun neresi olursa olursa olsun plastik cerrahların işidir benim fikrimce...plastik cerrah burnun kulağın göğsün anatomisini biliyoda genital organınmı bilmiyecek allah aşkına...

• Konu Sahibi hazallife
Çok basit olduğunu düşündüğüm küçük bir Labium ameliyatının beni bu kadar üzeceğini tahmin bile edemezdim. 6 ay boyunca resmen kabus yaşadım. Ağrılar ve görüntü korkunçtu. Elbet bir çözümü vardır diye plastik cerrahların yolunu aşındırdım. Ama hepsi de geri dönüşü olmayan hatalı bir ameliyat geçirdiğimi , yapabilecekleri fazla bir şey olmadığını söylediler. Hatta en son gittiğim Prof. Dr. dünyanın neresine gidersem gideyim düzeltilemeyecek bir durumda olduğumu ; böyle yaşamaya alışmam gerektiğini söylediğinde sinir krizleri geçirdim. Ümidimin bittiği yerde bir vesileyle Tunç ŞAFAK hocama muayene olma şansını yakaladım. Tunç hocam benim ameliyat sonrası gittiğim 9. doktordu. Kendisi yıldızlar dağıtamayacağını; ama elinden geleni yapabileceğini söyledi. Ben de hocama güvenerek 2. operasyonu kabul ettim. Sonuç tek kelimeyle harika, olabileceğinin belki de en iyisi oldu. Bu arada böyle bir operasyon geçirmeyi düşünen varsa ben ilk ameliyatımı Jinekolog Dr.’a olmuştum. Kontrola gittiğim diğer bazı jinekologların da belirttiği üzere hatalı bir seçim yapmışım. Böyle bir operasyonun kesinlikle plastik cerrahlar tarafından yapılması gerektiğini burada ifade etmeliyim. Ama Tunç hocam zor olanı başardı. Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Beni 6 ay boyunca yaşadığım sıkıntıdan 45 dk.lık bir operasyonla kurtaran Prof.Dr. Tunç ŞAFAK hocam’a sonsuz teşekkürler.
..YA BU AMELİYAT BENİM İÇİN,PSİKOLOJİM İCİN COK GEREKLI BİR O KADAR DA
KABUS HALİNE GELDİ...CUNKU KIME GUVENECEGIMI HIC BILMIYORUM ARTIK..KAFAM DAGILDI IYICE...ANKARA DA DR.SULEYMAN.....SOYADINI VERMIYORUM..DIYE BIRI ILE GORUSTUM AMA COK GUVEN VERMEDI...ZATEN SONRASINDA DA BIR COK MEMNUNIYETSIZ KISI OLDUGUNU OGRENDIM...AYLIN KARANLIK I COK OVUYORLAR AMA ISTANBUL DA.....BEN ANKARA DA OLDUGUM ICIN BURADA IKAMET EDEN BIR DR GEREKIYOR...TUNC SAFAK VAJINA DARALTMA YAPIYOR MU VE LABIOPLASTY DE GERCEKTEN IYI MI...bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

• Konu Sahibi hazallife
Öncelikle Masal'a geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler...
Ben özel bir hastanede tek taraflı Labioplasti operasyonu geçirmiştim. O yüzden Tunç Hocam vajen daraltma operasyonu yapıyor mu bilemiyorum. Ama yapıyorsa da gerçekten hakkını vereceğini düşünüyorum. İlk operasyonum sonrası labium'un neredeyse tamamı gitmiş ve labium'un olması gereken yerde sadece iplik görünümlü 3 parça kopmaya hazır doku parçası kalmıştı. 3 ay boyunca hiç oturamadım neredeyse. Yanma ve ağrım oluyordu. Tam 6 ay boyunca pantolon bile giyemedim. Bu kadar kötü durumdaydım. Gittiğim doktorların çoğu ikinci bir operasyona cesaret edemedi, hatta yeni bir opersayonun çözüm olmayacağını; ağrılarımın uzun bir süre daha devam edebileceğini, bu dokuların dikiş tutmayacağını söylediler. İşte böyle bir durumda iken Tunç Hocam bana gayet doğal; diğer labiumla simetrik ve bakıldığında operasyon geçirdiğim anlaşılamayacak kadar güzel bir labium yaptı. Ameliyat sonrası 1 haftaya yakın bir süre sızıntı şeklinde kanamam oldu. Bu da normalmiş zaten. Oturup kalkmamda bir problem yaşamadım. Ağrılarımdan eser kalmadı. İlk yazımda yazdığım üzere muayene olduğum doktor sayısı hiçde az sayılamayacak kadar. Bu sebeple rahatsızlığıma çözüm üretebilen bu doktorlar arasından bir tek Tunç Hocam oldu. Takdir sizin...

• Konu Sahibi hazallife
büyük geçmiş olsun arkadaşlar zor operasyonlar geçirmişsiniz.iyileşmenize çok sevindim

• Konu Sahibi hazallife
operasyonu olan biri olarak derimki sakın olmayın....

• Konu Sahibi hazallife
Öncelikle Masal'a geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler...
Ben özel bir hastanede tek taraflı Labioplasti operasyonu geçirmiştim. O yüzden Tunç Hocam vajen daraltma operasyonu yapıyor mu bilemiyorum. Ama yapıyorsa da gerçekten hakkını vereceğini düşünüyorum. İlk operasyonum sonrası labium'un neredeyse tamamı gitmiş ve labium'un olması gereken yerde sadece iplik görünümlü 3 parça kopmaya hazır doku parçası kalmıştı. 3 ay boyunca hiç oturamadım neredeyse. Yanma ve ağrım oluyordu. Tam 6 ay boyunca pantolon bile giyemedim. Bu kadar kötü durumdaydım. Gittiğim doktorların çoğu ikinci bir operasyona cesaret edemedi, hatta yeni bir opersayonun çözüm olmayacağını; ağrılarımın uzun bir süre daha devam edebileceğini, bu dokuların dikiş tutmayacağını söylediler. İşte böyle bir durumda iken Tunç Hocam bana gayet doğal; diğer labiumla simetrik ve bakıldığında operasyon geçirdiğim anlaşılamayacak kadar güzel bir labium yaptı. Ameliyat sonrası 1 haftaya yakın bir süre sızıntı şeklinde kanamam oldu. Bu da normalmiş zaten. Oturup kalkmamda bir problem yaşamadım. Ağrılarımdan eser kalmadı. İlk yazımda yazdığım üzere muayene olduğum doktor sayısı hiçde az sayılamayacak kadar. Bu sebeple rahatsızlığıma çözüm üretebilen bu doktorlar arasından bir tek Tunç Hocam oldu. Takdir sizin...

peki bu Tunç hoca, hacettepeden değil mi ?

sen nerede olsun muayeneyi ? yani, tunç hocanın özel muayenehanesi mi var yoksa bi hastaneye mi mensup ?

bir de fiyat ??

X