Poyraz Karayel'in sevilen oyuncusu, 8 ayda 60 kilo verdi.

Yine ameliyat.. Paralı olmak lazım kiloyu vermek içinde. Hiç demiyorlar cabalayayim vereyim :110:
Ya bu ameliyat ozendirmesinden gına geldi show tv özellikler hergun kelepçeli bi haber oluyor ana habr de ameliyat çok mu normal bisey kesin reklami için para veriliyor

Aynen öyle, oysa ölüme bile suruklenebiliyor sonuçları.
Kesinlikle bunları görünce ons dan ameliyat olası gelıyor bı komşu çok kilolu 150kg 40kg verdı sımdılık ameliyatla ama ne zorlandı patates kızartması kokusu özledim demıstı yazık hala verecek veriyor zaten ılk 2 ay mama falan psikolojik tedavi görüyor ayrıca mode ameliyatı olanlar zor ya..ben 77 kg tv ızleuımce ben bile olsam diyorum 1.68 boym 20kg gitse 0beden olur ohh ugrasmam diyorum ama önemli olan sağlıkla zayıflamak

Kesinlikle bunları görünce ons dan ameliyat olası gelıyor bı komşu çok kilolu 150kg 40kg verdı sımdılık ameliyatla ama ne zorlandı patates kızartması kokusu özledim demıstı yazık hala verecek veriyor zaten ılk 2 ay mama falan psikolojik tedavi görüyor ayrıca mode ameliyatı olanlar zor ya..ben 77 kg tv ızleuımce ben bile olsam diyorum 1.68 boym 20kg gitse 0beden olur ohh ugrasmam diyorum ama önemli olan sağlıkla zayıflamak
Bende diyetteyim. Aynı boydayiz ilk hedefim 58 di ama sonra vazgectim., vücudum adına , 70 de bırakacağım inşallah cuma günü. Yazında 5-7 kilo versem yeter de artar bile :KK14:

Bende diyetteyim. Aynı boydayiz ilk hedefim 58 di ama sonra vazgectim., vücudum adına , 70 de bırakacağım inşallah cuma günü. Yazında 5-7 kilo versem yeter de artar bile :KK14:
Sen çok güzel vermissin galiba biraz daha fazlaydin ben 2çocuk falan geçen yıl 70 oldum iradesizlik yaptım inşallah ağustosa fit gircem bakalım:KK66:

bu mide küçültme ameliyatları bana şu dersi veriyor mideyi büyütmemek lazım :) az yiyelim az az az az

kelepçe çok tehlikeli zaten de mide küçültme ameliyatları da çok reklam oldu sanki çok kolay
kolaya kaciyoruz sanki dimi? ne bilim bana mi oyle geliyor..kilo vermek evet cok zor katiliyorum..oyle olmasa kendim kac zamandir 5 kilo icin debelenmezdim..ama bilen var tehlikesini bilmeyen var..herkes ornek aliyor sonra.

kolaya kaciyoruz sanki dimi? ne bilim bana mi oyle geliyor..kilo vermek evet cok zor katiliyorum..oyle olmasa kendim kac zamandir 5 kilo icin debelenmezdim..ama bilen var tehlikesini bilmeyen var..herkes ornek aliyor sonra.
benim eşim bile bazen veremezsen düşünebiliriz diyor dedim o kadar kolay mı o ameliyatı olmak dedim merak etme veririm ben kilolarımı dedim bir de iradesiz görüyorlar hep insanı nefsine sahip çıkamıyoruz evet ben tatlı konusunda öyleyim de ama ikinci sınıf vatandaş gibi muamele görüyorsun ya ben yolda yürürken de bakıyorum hep çevreme kilolulara tuhaf bakıyorlar

X