Anket Poşet Ücretlendirilmesini Doğru Buluyormusunuz?

Ücretlendirilmesini Doğru Buluyormusunuz?

• Evet

OY: 16 47,1%
  • Hayır

OY: 18 52,9%
  • Fikrim yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    34

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.879
29.955
60

Evet kesinlikle. Gec bile kalindi. Caydirici olmasi acisindan gerekli. Hem dogada erimiyor, hem de sagliksiz. İnsanlar yaninda kumastan, fileden yer kaplamayan cantalar tasimali alisveris icin. Umarim pposet olayi turkiyede de rafa kalkar.

doga icin iy bir sey olsada ben pek sicak bakmiyorum insanlar her gitigi yere poset file goturucek degilya pazardan sebze meyve aldigmiz zmanlarda poset olmadan ayri ayri nereye koyulcak kese kagidi hrseye uymuyor yani eger amac dogayi korumaksa tamamen kaldirsinlar ucretlendirmek sacmaa.. ayrica ulkede okdar hic ugruna öldurulen kadin cocuk varken once onlar korunsundaa..

kesinlikle gereksiz bi uygulama.
doğada eriyen poşetler kullanılabilirdi, hiç yoksa kese kağıtları kullanılabilirdi.
illa vatandaşı bi yerden vuracaklar. madem doğa için yapılıyor bu, neden manavdan aldığımız meyve sebze poşetleri sayılmıyor? onlar poşet değil mi

İyi bir şey olabilirdi ama bez poşetleri bizlere üçer beşer bedava dagitsalardi. Kaç haftadır bez poşet arıyorum. Her yerde kalmadı deniyor. Olan yerdekiler de ya ürün amblemli ya da plastik. E ondan kaçmıyor muyduk zaten?

X