Pismanlik.

Bahar5676

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
9
3
25
Merhaba Kizlar.

Bir bucuk sene önce sevgilimle tanistik ve hersey yolunda gidiyordu. Zaman zaman cok kavgalar yapmaya basladik, bana vurmaya ve küfür etmeYe baslamisti. Yani gercekten bana okadar kötü davraniyorduki, beni her firsatta azarliyip istemedigini söylüyordu. Cani istedigi zaman gelirdi geri, istemedigi zamanda küfürler edip beni basindan atmak isterdi. Ben o zamanda cok kötüydüm yani onun bana davranislari beni bitirmisti, arkadaslarinin yaninda bile küfür ederdi bana ve ben köpek gibi yinede arkasindan kosuyordum. Birgün bana yine beni istemedigini söyledi ve telefonda küfürler etti. Bende artik üstüne düsmekten bikmistim ve birdaha kendisiyle görüsmedim. O zamandada bana eski sevgilim yazmisti yillar sonra, ve ben kendimi okadar kötü hissediyordumki icimdeki o aciyi ve nefreti eski sevgilimde kustum. Neyse benim „sevgilim“ tabi ögrenndi bizim görüstügümzü ve komple ayrildik. Ayrildigimiz günde eski sevgilimi cagirmis ve benim hakkimda yine kötü konusmus, benim bir O*ruspu oldugumu vs vs vs. Hep dedigi seyler. Biz 4 ay ayri kaldik ve ben o sirada sIk sIk eski sevgilimle görüstüm ve bana cok iyi arkadaslik etti, benim ne halde oldugumu anladi ve bana destek cikti her konuda. 4 ay sonra „sevgilim“ le yine görüsmeye basladik ve kendisine anlattim benim o sirada eski sevgilimle görüstügümü. Ben tabi salak gibi yine ona gittim ve bana küfürlerini vurmalarini hice saydim. Ama kendisi hergün yüzüme vuruyor benim eski sevgilimle görüstügümü o 4 ay icerisinde, ve hergün kavga ediyoruz. ARkadaslar beni kimse anlamiyor ve benim dayanamadigimida anliyamiyor. Sizce benim yaptigim sey cokmu kötü birsey?

Yaşınız küçük muhtemelen kimse vazgeçilmez değildir. Hayatınızdaki diğer uğraşlara yoğunlaşın dersse ders işse iş. Gidişatınızı iyi görmüyorum çünkü. Sağlıklı düşünebildiğinizi de sanmıyorum. Bir süre kendinizi ilişkilerden uzak tutun derim sevgiler

Canm bende 21 yaşındayım ama biraz olgun olmalısın bence
Sana vuran ve hakaret eden birisinin peşinden koşmamalısn.
Bence insanları tanımadan arkadaş edinmemelisn.
Eğer yerinde olsam ne sevgilim dediğin nede eski sevgilim ddiğin kişilerle görüşmezdm.
Kendine biraz değer vermelisin

Canm bende 21 yaşındayım ama biraz olgun olmalısın bence
Sana vuran ve hakaret eden birisinin peşinden koşmamalısn.
Bence insanları tanımadan arkadaş edinmemelisn.
Eğer yerinde olsam ne sevgilim dediğin nede eski sevgilim ddiğin kişilerle görüşmezdm.
Kendine biraz değer vermelisin
Evet cok haklisin, tessekürler canim.

X