Pirinc unu deneyen varmi kizlar

Tescillicirkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
1.626
3.972
Kizlar merhaba bizim bahtsizligim sansslizgimiz ne zmaan bitecek ben bilmiyorum.bir derdim vara yazmam lazim orda daha cok gorurler ama ordada saolsun bizim gibi dertliler care arayan degilde balon gibi sismis hicbiseyi takmayan hatunlar herkesden once atliyor. Nail kilo alamiyosunuz iste ben sana vereyim fazlakiklari su bu konu kayniyo.
Simdi arkadaslar ben bu marketlerde satilina vitaminli pirinc unu aldim sut kattim toz seker kattim ucuyle muhallebi yaptim.tadi cok kotu degil yenildi.600 kalori yaklasik.3 hafta evdeyim hergun sabah aksam yemeyi dusunuyorum.en azindan belki mideyi buyutur. 1.63 boya 52 kiloyum.ama bakildigi zaman 45 gibiyim anlamadim kucucugum. Derdim 60 olmak amacim.hicbi saglik sorunum yok sukurler olsum rabbime. Ama zayifim kullanmadgm sey diyetisyen spor ilaclar vitaminler kalmadi. Bos hersey. Tek bu kaldi buda olmassa vazgceciem.ama kiloda ne yakisiyo insana ozeniyorum balik etlilere. Simdi bunu deneyen varmi daha onceden acaba

Denemedim siz deneyince sonucu buraya da yazar mısınız? İnşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız sağlıklı şekilde 😊

Canım 4 yıl önce bende 52 kilo 1.70 boyla kilo almak istiyordum .. neyse ablam doğum yaptığı için gece bazen 2 bazen 3 te uyuyordum o sırada tabi önüme ne gelse yedim ama en cok sigara böreği yapıp yedim ki kilo da almazdım kolay kolay . Neyse 2 ayda 8 kilo aldım 😅😅 (şimdi cok pişmanım o ayrı konu tabi

X