pione'nin başarı öyküsü...

pione

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
7
0
benim hikayem çok klasik 65 kiloyla hamile kalıp (yani biraz fazla kiloyla)doğumdan 1 yıl sonra 76 kiloydum bebğimi sütten keserkesmez rejime basladım hayatımdan ekmek tatlı makarna pilav şeker tamamen çıkardım (hiç yemedim tatlarına bile bakmadım) aburcubur yemedim sabahları haşlanmıs yumurta bir kase nesfit diet süt ve gün boyunca meyve sebze yedim ama porsiyonlarımıda küçülttüm saat 6dan sonra su hariç hiç birşey yemedim 1 yıl sonra 56 kilo oldum ama mücadele bitmedi rejimi boşlayınca hemen geri aldım 65 e çıktım sonrasında biber hapıyla 2 ayda 58 e geri düştüm şu anda 4 aydır 59 kiloyum ama bitmedi yeniden başlıyorum rejime hapta kullanmıyorum 20 kilo verdim desteksiz 5 kilo daha vereceğim

pıone tebrik ederim alkisalkisalkisyazının başını okurken kendimmi yazdımda unuttummu acaba diya düşündüm :1shok:bende aynen senin gibi 65 kğ ie hamile kaldım şimdi 76 kiloyum.ama ben doğum yapalı 4 yıl oldu benim hedefim 55-60 arası umarım en kötü ihtimalle 4-5 ayda bahara kadar amacıma ulaşır burada başarı öyküerinde biryerlere ilişirim:eek:

canım başta çok sağlıklı kilo vermişin yine öyle yapsaydın ya haplara ben çok karşıyım.içlerinde ne olduğu hiç belli değil.hiç ama hiç güvenmiyorum.zayıflık uğruna da sağlığımı hiç riske atamam.

bu biber hapı dediğiniz nedir?

mirayy84 sana cevap veriyorum aslında ama eğer resmindeki gibiysen(bence gayet hoşsun:nazar:)ve kendin için sorduysan uzak dur biber hapındanyasakkelime.ama başksı için soruyorsan biber hapı etkisi kanıtlanmış gerçekten iştah kesip su içiren ama bunun yanında çarpıntı tansiyon düşmesi gibi etkileri olan ve her aktarda bulabieceğin meksika biberi çekirdeği hapı.ben bi ara denedim ama bıraktım bahsettiğim sorunlardan dolayı ama sanırım yine başlıcam çünkü iştahım bugünlerde şaha kalktıcokacimcoook

X